Temat: Nie puścił do wc.!!

Jakiś czas temu przydarzyła mi się pewna sytuacja ; i chciałabym poznać wszą opinię czy to było dziwne, bo mnie to zastanawia i czemu to zrobił?

Jak byłam u  swojego chłopaka w mieszkaniu   to potem poszliśmy się poprzytulać do sypialni.Jak już  zaczynało się robić bardziej gorąco to zachciało mi się dość mocno siku  więc powiedziałam mu ,trochę skrępowana ,że chce mi się siku ..a on zrobił   dziwną minę i  mocno zasugerował  ,że' mi  się tylko wydaje.'. Trochę mnie ta odpowiedz  zaskoczyła,ale zrozumiałam,co chce mi przekazać,a ,że z natury nie jestem kłótliwa i ustępuję   to odpowiedziałam .'noo chyba mi się wydaje.'. głupio wiemm... ( Nie znaliśmy się wtedy jeszcze jakoś bardzo długo , ale już na tyle odpowiednio na te sprawy,bo ja bardzo się szanuje ,muszę komuś ufać i mieć uczucie do tej osoby). Jak myślicie może  by się brzydził potem?

ludzie są coraz głupsi 

Jezu, co za głupoty. 

Pewnie brzydziłby się obsikanej p.... i tyle.

LiuAnne napisał(a):

Jezu, co za głupoty. Pewnie brzydziłby się obsikanej p.... i tyle.

Właśnie to mi się wydaje najbardziej prawdopodobne.

Może go to obrzydziło , a moze nie chciał przerywać gorącego przytulania się jak to okresliłas ,bo ja sobie nie wyobrazam gorącego przytulania sie , seks to seks , gra wstępna to gra wstępna , a przytulanie się to przytulanie się ,ale to tak na marginesie . Nie widze tu problemu na miare pisania o tym na forum ,raczej go powinnas zapytac .

jesteś jakaś dziwna. trzeba było wstać i iść do kibla zamiast prosić o pozwolenie i jeszcze dać sobie wmówić, że Ci się nie chce..

ide zapytac meza czy jestem glodna (klaun)

moze miał bałagan 

Pasek wagi

szkoda, ze ci sie srac nie chciało, byłoby ciekawiej

nie chciał przerywac  miłosnych uścisków

Pasek wagi

..

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.