- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
29 października 2016, 16:06
Niestety, za dużo jadu w użytkowniczkach Vitalii. Zamykam temat, bo wykorzystywany jest nieslusznie w innym wątku.
Edytowany przez 12 maja 2017, 09:13
29 października 2016, 16:13
Pierwsze co mi wpadło na mysl to to, ze on na powaznie przygotowuje sie do tej chwili i chce na chwile odejsc od tematu by zrobic jej niespodzianke. Watpie zeby decydowal sie na wspolne mieszkanie gdyby przestalo mu zależeć
29 października 2016, 16:13
Pierwsze co mi wpadło na mysl to to, ze on na powaznie przygotowuje sie do tej chwili i chce na chwile odejsc od tematu by zrobic jej niespodzianke. Watpie zeby decydowal sie na wspolne mieszkanie gdyby przestalo mu zależeć
29 października 2016, 16:14
Niech czeka i go nie zmusza do tak waznych kroków, może on myśli, a Ona koniecznie chce się dowiedzieć. Dajcie spokój
29 października 2016, 16:23
Ja też uważam że to element działania z zaskoczenia, skoro dał zaliczkę na pierścionek i planują wspólne mieszkanie to nie wydaje mi się, że chce się chłopak wycofać. Może planuje jak się oświadczyć a chce to zrobić sam dlatego nie chce z nikim poruszać tego tematu.
29 października 2016, 16:28
Niech da na wstrzymanie. Takie wymuszone zareczyny to tez nic fajnego. Rozumiem podpytywanie, ale gadanie o zareczynach w kółko?
29 października 2016, 18:08
Niech da na wstrzymanie. Takie wymuszone zareczyny to tez nic fajnego. Rozumiem podpytywanie, ale gadanie o zareczynach w kółko?
Popieram. A znajomi i "przyjaciele" niech się nie wtrącają tam, gdzie nie trzeba. To jest ich sprawa i tylko oni powinni ją rozwiązać. A od kogo się o tym dowiedziała? Być może od jakiejś przyjaciółeczki, która nie potrafi trzymać języka za zębami. Nie wszyscy lubią, kiedy ich słowa wypowiedziane w zaufaniu są przekazywane dalej. Nie rozumiem ludzi, którzy wchodzą w czyjeś życie z butami i jeszcze nazywają siebie przyjaciółmi. Pozwól dziewczynie pomyśleć samodzielnie, wysłuchaj, ale nie dawaj rad, bo możesz tylko nieźle namieszać.
29 października 2016, 18:20
Ona się dowiedziała o tej zaliczce na pierścionek od niego czy od Ciebie ?
29 października 2016, 18:38
A tak na marginesie, w ktorym sklepie daje sie zaliczke na pierscionek? Pierwsze slysze. Ale moze to ja jestem niedoinformowana.
29 października 2016, 21:11
Może chłopak teraz buduje ten element zaskoczenia, bo tyle było gadania o tych zaręczynach, że temat trochę spowszedniał.