- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
23 stycznia 2015, 23:10
Mam trochę głupie pytanie.
Poznałam fajnego faceta, bardzo mi się podoba jednak moja intuicja każe mi zachować pewien dystans. Nie wiem czemu, ale mu nie ufam. Tak po prostu. Nie mam ku temu nawet podstaw! Miałyście coś takiego??
23 stycznia 2015, 23:11
Tak, i facet okazał się mieć zmyślone pół życiorysu.
23 stycznia 2015, 23:17
Kurcze, bo to jest tak silne, że byłabym w stanie to zakończyć, naprawdę. Cały czas mam wrażenie ze cos z nim nie tak. I nie wiem co. Mam straszny mętlik !
23 stycznia 2015, 23:18
Mnie tez intuicja nigdy nie zawiodła, więc jak daje mi jakieś sygnały staram się nie wchodzić w bliższe relacje.
23 stycznia 2015, 23:22
Tak, jak poznałam swojego przyjaciela. To zabrzmi idiotycznie, zważywszy na to, że jesteśmy przyjaciółmi kilka lat i teraz zero podtekstów, ale "lecieliśmy" na siebie na samym początku. Tylko byłam pewna, że jest draniem. I jest. Przyjacielem jest najlepszym pod Słońcem, ale jak czasami widzę jak zmienia dziewczyny jak rękawiczki to mi słabo się robi. Mimo jego żartów, że ze mną by tak nie było i poszedł na zmarnowanie bo się nie miał dla kogo zmienić - po prostu wiem, że by było dokładnie to samo.
23 stycznia 2015, 23:31
Tak, i facet okazał się mieć zmyślone pół życiorysu.
Miałam podobnie!
23 stycznia 2015, 23:44
mam podobnie z obecnym kolega tak go nazwijmy niby jest ok ale przeczucie mam dziwne tak jakby kłamał i oszukiwał bardzo dziwnie ssię sacjowuje nie odp zawsze ma moje sms itp
23 stycznia 2015, 23:50
potrzymaj na dystans, po jakims czasie na pewno wyjdzie co jest z nim nie hallo