13 lipca 2012, 20:53
Tak więc chciałabym zrobić swojemu narzeczonemu jakąs niespodziankę. On jest dla mnie kochany a ja jestem mało twórcza.
Ja np kiedyś wsadziłam mu do kanapek do pracy kartke w której napisałam jak bardzo go kocham i że życze smacznego. Zawsze kartka to nie sms.
On np kiedyś podał mi kanapki a na wszystkich albo z ketchupu albo papryczki napis i serduszko.
Kiedyś też poprzyklejał karteczki z instrukcjami wstałam pierwsza była na sedesie bo wiadomo że 1 co to idzie sie siku. On spał po nocce więc zrobił to rano i było tam idz tam i tam znów karteczka i tak kilka aż znalazłam karteczke w sypialni i tam było napisane bym spojrzała na niego że on śpi ale chciałby mi powiedzieć...i resztę to wyznanie miłosne.
I chciałabym zrobić jemu jakąs niespodziankę . O 22.20 wróci do domu z pracy. Obiad też mogę przystroić ciekawie ale co jeszcze? Macie jakieś fajne pomysły?
Co fajnego zrobiłyście dla swojego
13 lipca 2012, 21:11
haha no bez to nie wiem czy mam naga siedzieć przy obiedzie :D ale mam pomysł co do stołu i jedzenia. Karteczki też są dobre....tylko w co sie ubrać :(
- Dołączył: 2011-12-19
- Miasto: Lublin
- Liczba postów: 5949
13 lipca 2012, 21:16
Załóż ładne ciuchy do kolacji, ale bez bielizny. Po kolacji usiądź mu na kolana, jego ręka odruchowo (mężczyźni
![]()
) powędruje po Twoim udzie w górę...
13 lipca 2012, 21:19
Zwyczajny ładny stanik i stringi na to szlafroczek (no chyba że masz tylko jakiś gruby bawełniany :P), a jak nie tak to jakąś ladną przewieną sukienkę którą można łatwo ściagnąć :P BEZ BIELIZNY :D
Edytowany przez aerobiczna 13 lipca 2012, 21:21
13 lipca 2012, 21:34
Albo lekko przezroczystą bluzeczkę bez stanika ]:>
13 lipca 2012, 21:34
Kingyo napisał(a):
Podaj kolację na sobie ;D ...Choć po dłuższym zastanowieniu wymagałoby to wielkiej zręczności i precyzji.
Gorzej jak to kolacja na gorąco :P
- Dołączył: 2008-07-28
- Miasto: Mińsk Mazowiecki
- Liczba postów: 3911
13 lipca 2012, 22:15
kingss.of.leon napisał(a):
to bez bielizny :D
nago nie jest tak fajnie, to jakbys pod choinka polozyla nie zapakowanie prezenty.