- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
12 października 2018, 19:26
Witam drogie Panie. Spotykam się z dziewczyną od 10 miesięcy. Pojechała na studia oddalone o 250 km od mojego miasta. Wcześniej żyliśmy w związku na odległość. Ostatnio coś we mnie pękło i wybuchłem. Długi czas nie dawała mi spokoju jej przeszłość. To ,że np całowała się z chłopakami po pijaku dla rozrywki. Dla mnie to nie do pomyślenia i tyle. No dobrze, nie ma może w tym nic złego do czasu do póki się nie robi komuś krzywdy. Mianowicie chodzi o sytuację jak była na imprezie kiedyś w wakacje . Z chłopakiem z którym była czy tam kręciła. W każdym bądz razie spotykali się jak para. On się bardzo starał robił wszystko by było dobrze. A ona hmm na tej imprezie poczułą się przez niego olewana i pocałowała się z jakimś chłopakiem na jego oczach. Chłopak widząc to zaczął mocno krzyczeć, prawie ,ze płakać z nerwów i z całych sił rozwalił rękę uderzajać w altankę. Wszyscy ludzie się zmyli do domu, on również. A ona ze nie wiedziała jak do tego doszło do tego pocałunku.
P.S tamtego chłopaka poznała tydzień temu podczas takich samych okoliczności.
no i twierdzi, że nie miała na nic siły w momencie i było jej wszystko jedno to poszla spać do tamtego chłopaka.
dostałem dosłownie liściem w twarz. poczułem się jak gówno, i napisałem jej ze jak jej można zaufać ?
ona twierdzi ze juz tak nigdy nie zrobi, ze to cenna lekcja i tyle. poczuła się jak tykająca bomba z zegarem czasowym.
Ja nie wiedziałem co mam zrobić, ale spotykaliśmy się dalej, 4 miesiące później, parę dni temu. zapytałem jej wprost
.
" a ty wtedy jak poszłaś spać do tego chłopaka , to spałaś u niego i poszłaś spać? czy dalej się z nim w tym łóżku całowałaś ?"
a ona mi powiedziała ze się całowała. i ja w tym momencie zwątpiłem. Jak można było zdradzić chłopaka ? i potem udać się na chate do innego i dalej się z innym migdalić w łóżku ? twerdzi ze była tak pijana ze nie wiedziała co się dzieje i ze na trzezwo by w zyciu na to nie wpadła. ja mam mętlik w głowie, bo nie mogę sobie z tym poradzić i nie wiem co mam zrobić. powiedziałem jej z nie akceptuje jej przeszłości, bo dla mnie to chora sytuacja. Chłopak z czasem przestał się do niej odzywać bez słowa. A z tym którym go zdradziła, twierdzi ze w zaden sposób jej nie imponował, ze podeszli do siebie egoistycznie bardzo.
To jest chore? czy coś ze mną jest nie tak ?
13 października 2018, 12:23
a wwziął ktoś pod uwagę jak tamten biedny chłopak się musiał poczuć? Jak zero?
No musiał. Ale to jego sprawa!!! On pewnie już o tym zapomniał bo po cholerę się przejmować puszczalską laską? A Ty zgrywasz mściciela sprawiedliwości czy o co Ci chodzi? Ktoś Cię namaścił do tej chwalebnej misji? Jakaś zemsta plemników? Jesteś stuknięty, i to zdrowo. Psychol jak nic.
13 października 2018, 12:30
a wwziął ktoś pod uwagę jak tamten biedny chłopak się musiał poczuć? Jak zero?
No to teraz miesiącami będziesz męczył dziewczynę żeby ona się czuła jak zero i skończyła na terapii po związku z tak toksyczna osoba jak ty? Czy o co ci chodzi?
13 października 2018, 12:48
nie, dwa albo trzy razy gadalismy o tym wz ciagu 10 miesięcy. Wiecej nie mam juz zamiaru. Tylko bylem pewny ze ona poszła tam tylko spać. A okazało sie inaczej
13 października 2018, 13:15
Nie podniecaj się jakimś gościem, którego nie znasz i tym jak się czuł. Normalny tez nie był z jakimiś scenami w altance. Może był dupą wołową i dziewczyna dobrze zrobiła! A tak na serio to dzieciak jesteś i tyle.
13 października 2018, 13:19
Śmieszne będzie, jak kiedyś poznasz dziewczynę o podobnej moralności do Twojej i ta rzeknie, że się nie szanowałeś zadawając się z takimi wątpliwej reputacji dziewczynami i teraz to ona ma problem co o Tobie ma myśleć? Że może właśnie lubisz takie?
13 października 2018, 14:11
pomysl sobie jaka przeszlosc ma Mia khalifa.... a znalazla chlopaka i jemu nie przeszkadza z epo sieci kraza filmiki gdzie ja trzech gosci obraca....
13 października 2018, 14:14
nie, dwa albo trzy razy gadalismy o tym wz ciagu 10 miesięcy. Wiecej nie mam juz zamiaru. Tylko bylem pewny ze ona poszła tam tylko spać. A okazało sie inaczej
No i co z tego, że było inaczej? Odpuść albo przestań ryć dziewczynie głowę.
13 października 2018, 16:00
Zazdrość najczęściej jest spowodowana małym poczuciem własnej wartości i obawą, że dziewczyna/chłopak odejdzie do innego jeśli tylko kogoś pozna . Popracuj nad sobą, zadbaj o siebie i rozwiń cechy które dziewczyna doceni.