- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
7 października 2014, 23:13
Dziewczyny, facet mnie poderwał rok temu, po jakiś 3 miesiącach wyszło jak wyszło wkręciłam się, był u mnie następnego dnia ja byłam u niego na trzeci dzień strasznie chciał się spotkać, jak się naszykowałam i mu napisałam, że zaraz wyjeżdżam odwołał spotkanie pod jakimś głupim pretekstem przemilczałam, przeszło mi, od czasu do czasu rozmawialiśmy, ale czysto koleżeńsko. Umówiliśmy w miniony weekend "na piwo" poszliśmy na imprezę, po kilku drinkach znów zaczął się kleić, naiwna i głupia istota (czyt. Ja) uległam, następnego dnia dzwonił, że chce się spotkać i jakie mam plany, z racji ze byłam umówiona z koleżanką a później nie miałam planów napisałam mu, że odezwę się jak będę wracać od niej i możemy się spotkać, napisałam mu smsa ze jeżeli chce to możemy się spotkać w odpowiedzi dostałam "jestem zajęty". No i zrozum tu faceta?! Dlaczego On tak robi? Nigdy nie myślałam o Nim jakoś poważnie, traktowałam go z przymrużeniem oka, unikałam kontaktu, ale z racji że nie miałam do niego jakiegoś mega żalu, od czasu do czasu z Nim rozmawiałam, może to mój błąd? Momentami jak z Nim rozmawiam mam wrażenie, że On nie chce mnie stracić, ale też nie chcę się ze mną związać... Głupia i naiwna powinnam urwać kontakt definitywnie, bo do szczęścia potrzebny mi nie jest, ale nie rozumiem takiego zachowania, raz się nie potrafi odkleić udaje jakieś wielkie zafascynowanie moją osobą, a po chwili czar pryska ?
7 października 2014, 23:22
moze juz mu inna ulegała
7 października 2014, 23:24
olej go moczem ciepłym:D a serio, nie zawracaj sobie nim głowy. Ja bym dodała numer typa do blokowanych, szkoda życia:)
7 października 2014, 23:26
olej go moczem ciepłym:D a serio, nie zawracaj sobie nim głowy. Ja bym dodała numer typa do blokowanych, szkoda życia:)
8 października 2014, 01:28
Zlej go. Jesli go lubisz, to utrzymuj kontakt, ale koleżeński.
8 października 2014, 01:31
a moze chce wyczuć czy Tobie jakoś przesadnie zależy. Wiesz jak nastepnym razem zapyta o spotkanie napisz ok. A po sekundzie wyslij o sory jednak ide z kolegą na drinka :-)
8 października 2014, 01:58
Zlej go. Jesli go lubisz, to utrzymuj kontakt, ale koleżeński.
8 października 2014, 02:00
a moze chce wyczuć czy Tobie jakoś przesadnie zależy. Wiesz jak nastepnym razem zapyta o spotkanie napisz ok. A po sekundzie wyslij o sory jednak ide z kolegą na drinka :-)