Temat: Czy jestem gruba?

Witam.

W sierpniu kończę 18 lat, mam ok. 173 cm wzrostu i ważę ok. 69 kg. Wiele osób mówiło mi, że nie wyglądam na tyle (chodzi o wagę), jednak dołuje mnie sama wiedza o tym, ile ważę. Oceńcie sami... TYLKO OBIEKTYWNIE! Wiem, że muszę nad wieloma rzeczami jeszcze sporo popracować, ale pomóżcie mi ustalić, nad czym szczególnie powinnam. Dziękuję z góry.

P.S. 

Przepraszam, że tak bokiem, ale nie wiem, jak je obrócić :/

ar1es1 napisał(a):

No źle nie jest choć ja w tak młodym wieku bym tak nie chciała wyglądać. ..

łeeeeeee to z Ciebie chudzinka,ile ważysz ? 4,5 kg ?

Pasek wagi

ja mam 35 lat i podobną wagę przy podobnym wzroście a chcę schudnąć jak widać...

Pasek wagi

wyglądasz na 69 kg ale nie wyglądasz grubo :) ja bym na twoim miejscu postawiła na jakiś modelujący sylwetkę sport np. Zumba tylko u licencjowanego dobrego trenera ( czy instruktor ma uprawnienia można sprawdzić na zumba.com)

nie

nie jesteś gruba

Skąd! Ja tak nie uważam.

nie jestes gruba. W ciuchach pewnie wyglądasz fajnie. Ale jeśli chcesz też wyglądać super w bieliźnie to popracowałabym nad ogólną jedrnoscia i trochę nad wymodelowaniem brzucha i ud. I tyle. Na prawde nie jest źle. 

szczupła nie jesteś

jesteś nalana

Wyglądasz na 69kg ale nie wyglądasz grubo. Ale pracy nad sylwetką trochę jest zależnie od tego czego oczekujesz.

Nie jest źle,teraz tylko sobie zrób rzeźbę,zacznij ćwiczyć szczególnie na m. pośladków bo masz strasznie płaski tyłek.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.