Temat: Lesinelle a tycie

Czy tabletki anty Yasminelle powodują tycie same w sobie (bo to, że mogą wzmagać apetyt to wiem)? Pytam, bo muszę brać na wywołanie a bardzo boję się że przytyję :/

EDIT: Przepraszam, chodziło o Lesinelle, nie Yasminelle

Brałam ładnych parę lat i złego słowa nie mogę na ich temat powiedzieć.  

Ostatnio czytałam artykuł, iż tabletki zwalniają metabolizm, przez co można przytyć.

Ale konkretnie te czy ogólnie?

Dużo moich znajomych brało yasmin lub yasminelle, nie słyszałam, by ktoś po tym przytył. Sama przez 6 lat brałam yasmin (sa wyżej dozowane niz yasminelle) i nie miało to żadnego wpływu na wagę.

siostra bierze od ponad roku i nie zauwazyla zadnych skutkow ubocznych w postaci tycia ;)

Akurat po tych tabletkach waga Ci się może nawet zmniejszyć, bo drospirenon odwadnia.

Pasek wagi

Super, czyli może przestanę się aż w tak martwić, w końcu mam brać tylko jedno opakowanie, dzięki za pomoc :)

Cholercia, pomyliłam nazwę, nie chodziło o Yasminelle tylko Lesinelle :( Ktoś na ich temat się wypowie?

Wczesniej bralam Lesine, teraz biore 4 opakowanie Lesinelle. Nie powoduja wzmozonego apetytu, a tymbardziej tycia u mnie. W trakcie tych 3-4 miesiecy wrecz schudlam 8kg ale to zasluga wyrzeczen, a nie tabletek. Jedynym skutkiem ubocznym jaki zauwazylam to wzrost piersi po pierwszym opakowaniu ;)

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.