Temat: Rozmiar penisa

Pytanie do dziewczyn, które sa w związku z przeciętnymi rozmiarami lub mają małe doświadczenie (1, 2 partnerów). Nie macie czasem ochoty spróbować jak to byłoby z dużym penisem? Ja się czasem nad tym zastanawiam. Jest fajniej?

O masz! :D Kiedyś czytałam artykuł na ten temat i z badań wynika, że za długi penis powoduje ból, natomiast kobietom większą przyjemność sprawia grubszy niż dłuższy. :) A poza tym, jak ktoś potrafi i wie co w tym łóżku zrobić, to kobieta nawet się nie zastanawia czy właśnie miała w sobie 30cm czy 15. :P Takie moje zdanie, bo przez moje krótkie życie przewinęło się zaledwie dwóch panów, ale tak to ja odbieram. :)

Pasek wagi

ja zanim sie zwiaze z facetem prosze o dokladne wymiary penisa,bo sie mozna niestety bardzo rozczarowac :D

nie jest fajnie

Pasek wagi

spróbuj to się przekonasz

Mi się wydaje, że takie duże BBC jak w filmach porno to nic przyjemnego, nie chciałabym czegoś takiego. Wydaje mi się, że średniej wielkości penis to wszystko czego potrzebuje kobieta :D Moja przyjaciółka mówiła mi, że z jej pierwszym partnerem ją strasznie bolało przez rozmiar właśnie, a z drugim już jest ok. Ja zawsze miałam partnerów w granicach średniej :D

Za mały nie dobrze, za duży też nie dobrze. Najlepiej to takie 15-17 cm i fi odpowiednie ;)

Nie wiem co masz na myśli duży bo dla mnie to taki który ma więcej niż 20cm. Mój ma 20 i dla mnie jest idealny,jak to sie mówi co kto lubi;)

Pasek wagi

Długi nie, ale właśnie gruby mnie ciekawi

Jak mam spróbować? Mam pytać każdego o penisa zanim sie umówie? Czy sprawdzać po kolei? hahaha!

długi to aż może boleć momentami ;/  mnie BigBlackPenis nie pociaga ale za to jakiś wariat łóżkowy-taki Christian Grey....czemu nie:D

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.