Temat: stosunek a mocz

dziś totalna masakra 
jakoś nie potrafię się pozbierać 

miałyście tak że rano gdy chciałyście się kochać ze swoim partnerem .. 
seks został przerwany oddaniem, może zbyt dosadnie powiedziane  popuszczeniem (ale dość znacznym) moczu ?

sama nie wiem czy to moja wina czy jego 
- ja nie czułam pełnego pęcherza .... ale mi strasznie wstyd 
choć on powiedział, że to jego sprawka bo mu się chciało .. 
nie wiem czyja to wina .. może powiedział tak tylko zęby nie było mi głupio (choć i tak jest) ale czuję się przez to tragicznie .. 
nieswoje przy nim 
.. jak mam się zachowywać ?
najchętniej schowałabym się i nie pokazywała nikomu 
 
jak sobie z tym poradzić ? totalna masakra :(
podobno niektorych to jara
No a on się też jakoś nieswojo zachowuje czy od momentu "popuszczenia" nie zamieniliście słowa :p ? Jeżeli się kochacie i planujecie wspólną przyszłość to powinnaś przyzwyczaić się do myśli , ze nie możesz przez 24 h być panią idealną ,która pachnie fiołkami, nie sika i nie robi nic obrzydliwego. Jeju no przecież to ludzkie jest :)

Kicikicii napisał(a):

Moja koleżanka opowiadała, że jak pierwszy raz kochała się ze swoim obecnym partnerem to gość był tak zestresowany, że z całym impetem trafił... nie w tą dziurkę ;) Są bardzo sympatyczną parą do dzisiaj ;)

To pewnie dzięki temu ;)


Pasek wagi
Ale dziecinada. Wielu kobietom się to zdarza podczas sexu. Facetowi raczej nie może, gdy jest w stanie gotowości ten kanalik jest zamknięty. Mało tego, wiele kobiet twierdzi, ze najlepszy ich sex skończył się posikaniem. Normalni faceci nie maja z tym problemu, wręcz przeciwnie nawet ;)
Daj spokój. Takie sytuacje najlepiej obracać w żart. I zgrać się pod tym względem z partnerem. Mnie najbardziej bawią 'bąki' przy seksie. I to takie chamskie i głośne. Te pochwowe mam na myśli.

Zdarza się. Tak samo jak bąki przez sen, ostra biegunka, wymioty i inne.
Gorzej, jeśli przy seksie analnym na penisie zostanie odrobina kału. Uwierz mi, gorzej.
A teraz ogarnij się i miłego dnia.
Pasek wagi

masakraaaaaaaa napisał(a):

nie, nie jestem pewna .. co to było  zdarzyło się to po raz pierwszy  i nie wiem jak on to odebrał :(


Tez pomyslalam o damskim wytrysku - tez nie wiedzialam co sie stalo (nie wiedzialam, ze to potrafie!) i bylam pewna, ze popuscilam, a jednak nie ;)

Kolajn napisał(a):

Gorzej, jeśli przy seksie analnym na penisie zostanie odrobina kału. Uwierz mi, gorzej.A teraz ogarnij się i miłego dnia.


Wow... Przebilas wszystkich, zdecydowanie.

Autorko - co do reakcji 'po' - u nas pomogla rozmowa i sporo smiechu... Seks nigdy nie wyglada jak w filmach (niewazne czy romans, czy porno). Takie wpadki sie zdarzaja, jak wiekszosc dziewczyn pisze. Wyluzuj i bedzie dobrze!

Kicikicii napisał(a):

Mnie nie, ale czytałam, że tak bywa, jedna dziewczyna (chyba nawet tutaj na forum) pisała, że ma tak podczas orgazmu, za każdym razem i jej chłopak to akceptuje

Ale to nie jest mocz...Podczas orgazmu jest wytrysk damski i nie wiele kobiet to potrafi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.