Temat: P.upa mi urosla od tabletek anty :/

Biore tabletki microgynon 21 bo zadne inne yasminelle , ani inne ktorych probowalam nie pasuja do mnie. zawsze mialam przy nich migreny i bole piersi. po tych tabletkach teraz skoczyla mi waga 9 kilogramow w 2 miesiace. a nie jadlam nawet duzo ! podjadalam ale trzymalam sie por posilkow i jadlam normalnie. tak sie zastanawiam czy odstawic te tabletki poczekac z 2, 3 miesiace i isc po nowe, inne? dobrane do mojego wieku? tylko boje sie ciazy podczas przerwy wiec nie wiem co mam zrobic a tych juz nie chce brac poradzcie :(
Po odstawieniu notuje się największą płodność, więc może poczekaj jeszcze i zobacz jak reagujesz, a jak nie to od razu spróbuj inne - bez przerwy, bo właśnie w takiej przerwie jest najwięcej "wpadek".


ok dzieki dziewczyny to poczekam jeszcze troche i zmienie na inne .
Microgynon to najgorsze tabletki jakie bralam w zyciu odradzam je kazdemu (chyba ze ktos na prawde chce przytyc) przytylam 8kg teraz biore yasmin i 2kg spadly, radze wizyte u DOBREGO ginekologa abys zmienila tabletki, nie musisz robic przerwy :)
Pozdrawiam
Ja zażywając tabletki antykoncepcyjne nie odczułam nigdzie dodatkowych kilogramów, a zażywam je około 2 lat, no ale często słyszę jak kobiety się skarżą, że tyją po nich. Jak to jest, że innym nic nie jest, a drugie przybywają na wadze? Od czego to zależy?
Ja po tabletkach schudłam, nie mam aż takiego pmsa i nie zbiera mi się tak woda w ograniźmie.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.