Temat: Mój mąż marzy o trójkącie...:(

Co wy na to dziewczęta? Ja bardzo chciałabym spełnić marzenie mojego męża ale zupełnie sobie tego nie wyobrażam. Oczywiście w grę wchodziłby tylko trójkąt z nim i dwiema kobietami ( ja miałabym być jedną z nich). On co prawda nie nalega. Kiedyś zapytałam czy ma jakieś fantazje erotyczne. Przyznam, że od tamtego czasu bardzo często o tym myślę. Nie potrafię się jednak do tego przekonać. W naszej sypialni zawsze było romantycznie i intymnie. Czuję się najpiękniejszą i jedyną kobietą kiedy się kochamy. Nie wyobrażam sobie żeby inna miała go dotykać...a on ją.
Fantazja jako taka sama w sobie mnie kompletnie nie dziwi. Ja bym chętnie spróbowała z dwoma facetami, ale gdybym była wolna i żaden z nich nie byłby moim partnerem.
EgyptianCat o właśnie :)  taka sytuacja wydaje mi się idealna 
Też miałam taką propozycję od mojej pierwszej miłości,żona jego zgodziła się na trójkącik i ja niby miałabym być tą drugą kobietą,ale odmówiłam.To nie dla mnie.

dziś Ty i inna, jutro tylko inna...

nigdy bym się na coś takiego nie zgodziła, a zwłaszcza w małżeństwie

W życiu bym się na to nie zgodziła! I wiem że mój facet też by na to się nie zgodził. Ja mam jego a on mnie na wyłączność.
Marzenia mają to do tego, że przeważnie są tylko marzeniami. O co się tu obrażać? O to, że Cię kocha i, że Ci ufa i wyjawił Ci to marzenie? Przecież nie każe Ci go spełniać tylko Ci o nim powiedział. Nie wiedzę tu niczego złego.
Pasek wagi
A gdzie w taki ukladzie spontanicznosc?Ja sobie nie wyobrazam tego zmieniania gumek ciagle bo chyba zadna z tych"otwartych"pan co nie mialyby nic przeciwko trojkatowi nie zgodzilaby sie na sex meza z inna bez gumki??Dla mnie z malzenstwie nie ma miejsca na osoby trzecie,gdy ktos lubi swingerowac to nie powinien slubowac i tyle ode mnie w tym temacie!
Pasek wagi
Fuuj. Ma ciebie, po co mu druga kobieta? nigdy w zyciu:/ jak w ogole on mogl tak pomyslec?

paulo1986 gdyby już z tego sie nie wycofał to znaczy ze ten jej mąż by wszystko przeleciał!!!!!!!! i wówczas zasunęłabym mu takiego kopa w ja...jka ze już nigdy by nie pomyślał o sexie:P

w życiu..  nie toleruje takiego czegos takie rzezczy jak juz się robi to nie będąc w związku ... szkoda goscia ;/ 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.