Temat: gdzie poznałyście swojego partnera/męża?

Zastanawiam się gdzie ludzie poznają swoje drugie połówki. Jako że nie chodzę na imprezy, to nie widzę innej możliwości jak praca czy szkoła.

Nasza znajomość rozpoczęła się od wymyślenia przez mojego obecnego męża numeru telefonu i "puszczenia" sygnału:D Odpowiedziałam na ten sygnał i tak się zaczęło:D

przez smsa. Bylismy zapisani na taka gre Fun Skan w Plusie, dobierali do siebie 2 osoby, dawali im wspolny numer np 2505 i na tym numerze sie ze soba pisalo. Nigdy nie odpisywalam, ten jeden jedyny raz odpisalam na jego czesc. Pol roku smsowania i dzwonienia, jak sie spotkalismy od razu zostalismy para, po 7miu latach wzielismy slub (jak sie poznalismy ja mialam 16 a on 19 lat) i jestesmy juz prawie 5 lat po slubie.

Pasek wagi

badoo, a zarzekalam się ze przez internet się nie da:p

Poznaliśmy się na imprezie -18 naszej wspólnej koleżanki :)

Na osiemnastych urodzinach mojego kuzyna. To był wtedy bardzo zły okres mojego życia. Od niechcenia poszłam na te urodziny i dość szybko się upiłam, dlatego że nikogo tam nie znałam i dlatego że w ogóle nie byłam przyzwyczajona do alkoholu, poza tym w tamtym okresie praktycznie nie jadłam, więc źle się to dla mnie skończyło... A on się mną zaopiekował, mimo że widział mnie pierwszy raz w życiu.  Trzymał mi głowę przy rzyganiu, przyniósł mi wodę i odwiózł taksówką do domu. O dziwo po tej akcji jeszcze do mnie zadzwonił, żeby się ze mną umówić. Jesteśmy razem 14 lat, 3 po ślubie. 

przez Internet. 

mirabilis1 napisał(a):

Robiłam sweter na drutach i o ile "w masie" jakoś sobie radziłam, o tyle z wykończeniem wokół szyi nie umiałam sobie poradzić. No i ciotka zawiozła mnie do swojej koleżanki, która sprawnie dziergała. Koleżanka ciotki zajęła się swetrem-półproduktem, a jej syn mną. I tak już od 24 lat :). A sweter był pierwszym i ostatnim w mojej karierze. I nigdy go nie nosiłam. 
\

czad (puchar)

Pasek wagi

Przez Internet.

Pasek wagi

na studiach, totalnie nie mój typ, tak mi się wtedy wydawało. Jesteśmy 6 lat razem, rok po ślubie 

na imprezie ;)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.