Temat: Czy lubicie połykać??

TAK JAK W TEMACIE
a ja na twarz nie lubię, wolę między oczy , ale muszę mieć wtedy google
nie
lubię.
haha uwielbiam te odpowiedzi 
Wy nawet nie wiecie ale niektóre kremy z wyszarzej półki (luksusowe) zawierają naturalną spermę dla ujędrnienia ciała, powiększenia np biustu,  a nawet pozbycia się celulitu.
ja wolę na piersi
dobrze że migdałki nie zachodzą w ciążę
To prawda, że sperma zawiera olbrzymie ilości drogocennych życiowo substancji, które są niezbędne, aby stworzyć sprzyjające warunki na poczęcia nowego życia. Faktycznie więc, ilość składników odżywczych pozwala zakwalifikować męskie nasienie do eliksirów młodości, ale niestety, jeśli chodzi o stosowanie na skórę, to bardzo często obserwuje się reakcje alergiczne. Wielu ginekologów podkreśla jednak zbawienny wpływ spermy na ścianki pochwy, więc przynajmniej naszym damskim wnętrznościom możemy zafundować łatwo kurację odmładzającą.

ściągniete z neta
to mit z tymi kremami było juz w tv o tym
Pasek wagi
oj migdałki w niektórych przypadkach zachodzą w ciążę mnogą , ale na szczęście zawierają antysperminy które skracają żywotność plemników.
Nie lubię połykać, więc jem przez nos - przyjmuję tak mniejsze ilości pokarmów i chudnę.

Jaki burdel się robi dziś na Vitalii
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.