Temat: dziwna wydzielina po pettingu

Od niedawna ja i  mój chłopak  uprawiamy petting  , Jakiś tydzień temu ,  po pettingu zobaczyłam na bieliźnie jakąś dziwną wydzielinę taka niby żółta (nie wiem jak to opisać ) było też troszeczkę krwi . Pomyśleliśmy z chłopakiem że pewnie podczas wkładania palca do pochwy  doszło do defloracji  . Troszkę to przeżyłam , ale w końcu dziewictwo to bardziej stan psychiczny i pogodziłam się z tym.W sumie zaczęłam dostrzegać plusy np . pierwszy raz nie będzie taki bolesny . No ale do rzeczy , dziś znów powtórzyliśmy i sytuacja się powtórzyła ta dziwna wydzielina i krew (było jej znacznie mniej niż wcześniej ). Kurcze wiecie co to może być , szukaliśmy czegoś w internecie ale skutki marne. 
Dodam że dzieje się tak tylko ostatnio czyli dziś i tydzień temu , wcześniej przy takich samych pieszczotach nic nie "wyciekało" . 
Może zadrapał Cie delikatnie paznokciem i stąd ta krew. Albo masz jakiś stan zapalny.
Pasek wagi
eh a ta wodnista wydzielina skąd ? 
Nie wiem. Może idź do ginekologa jak Cię coś niepokoi. Od razu pogadasz o odpowiedniej antykoncepcji. Nie mówię, ze na już, ale pewnie niedługo się przyda.
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.