Temat: Spotkanie

Umówiłam się z chłopakiem,ale nie wiem czy iść czy nie.Pomimo,że zaczęło mi ubywać na wadze kilogramów boję się,że może mnie nie zaakceptować ze względu na mój jeszcze nie doskonały wygląd.Co robić?????
Siedź w domu i się nad sobą użalaj.
Iść i uwierzyć w siebie! :)
idź!! i przede wszystkim nie przejmuj się tym.. bo to wyczuje i nie spodobasz mu się... a jak będziesz wyluzowana to i on będzie się dobrze czuł w Twoim towarzystwie

korepetycjer napisał(a):

Umówiłam się z chłopakiem,ale nie wiem czy iść czy nie.Pomimo,że zaczęło mi ubywać na wadze kilogramów boję się,że może mnie nie zaakceptować ze względu na mój jeszcze nie doskonały wygląd.Co robić?????
a według Ciebie jaki jest doskonały wygląd?
Pasek wagi
po kiego się umawiać a później zastanawiać się czy isc?? to co? teraz zadzwonisz do niego i powiesz  "nie, jednak się z tobą nie spotkam bo jestem jeszcze za gruba ale zadzwon za 10 kg" ?? to odrazu możesz zadzwonic i powiedzieć "nie spotkam się z tobą bo jestem kretynką"
Ale przecież jest lepiej niż gorzej ....
Więc idź ...
Przecież nie bedziesz siedzieć w domu dopóki nie zrzucisz kg 
Ja jestem twojego wzrostu, ważę 72,5 kg i spotykam się z jednym chłopakiem, który na oko ma podobną wagę do mnie ;) myślę, że akceptuje mnie taką jaka jestem, poznałam go przez portal randkowy
jejciu LEĆ DO NIEGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
chyba decydując się na spotkanie wiedział jak wyglądasz?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.