Temat: Pocę się

Mam krępujący problem. Strasznie się pocę, w szczególności pachy i dłonie mam non stop mokre. Dbam o higienę i używam antyperspirantu, więc ten pot jest bezwonny, ale te mokre plamy pod pachami i ciągle mokre dłonie są naprawdę straszne, wstydzę się tego. Jak sobie pomóc?
Pasek wagi
moze powinnas isc do lekarza ? a na teraz to uzywaj lepszych antyperspirantow
Ziaja bloker, koszt ok 7zl a dziala cuda! Moge Ci obiecac ze Twoj problem sie skonczy:).
W aptece tez ci moga polecic etiaxil ktory kosztuje ok 40zl a dziala tak samo jak to z ziaji:).
etiaxil (do kupienia w aptece) ok 50 zł stosuje sie 2x w tygodniu;podobno pomaga ,ale ja nie używałam bo nie mam tego problemu

kamkamas napisał(a):

Ziaja bloker, koszt ok 7zl a dziala cuda! Moge Ci obiecac ze Twoj problem sie skonczy:).W aptece tez ci moga polecic etiaxil ktory kosztuje ok 40zl a dziala tak samo jak to z ziaji:).


Zgadzam się, Ziaja Bloker jest super i do tego tania. Mi pomogła i mojej siostrze także.
Antidral tańszy polski odpowiednik Etaixilu, używam teraz 2, 3 razy w tygodniu i w ogole się nie pocę :) Polecam. 
Pasek wagi
szczypie jak cholera ;D
polecono mi picie szałwi 2x dziennie.Dopiero zaczełam więc o efektach nic nie powiem
Pasek wagi
Nakładasz na noc na umytą skórę, rano zmywasz i po kłopocie. Jedynie na początku mogą się pachy szczypać i piec ale to mija. W aptece za ok 25 zł 
Pasek wagi
Antidral boska sprawa uzywalam

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.