Temat: Badania

Chciałabym na poczatku września przeprowadzić wszystkie badani po odchudzaniu by zobaczyć czy wszystko jest w porządku.. Jakie musze wykonać je .? tylko moczu i krwi .?
ja poszłam do lekarza rodzinnego i on od razu skierował mnie na te co trzeba
Pasek wagi
właściwie to chyba wszystko wyjdzie Ci z krwi + moczu. Ale ja bym zrobiła szczegółowe badania krwi, bo to jedno kłucie a wszystko będziesz wiedziała :)
Pasek wagi
Bardzo dobrze, że o tym myślisz :) I tak musisz udać się do lekarza po skierowanie więc powiesz mu jak wygląda sprawa a on cię skieruje na odpowiednie badania. Ale myślę, że to będzie właśnie morfologia no i mocz. W razie nieprawidłowej morfologii (np. anemii, która jest dość często spotykana u osób, które się odchudzają) skieruje na szczegółowe, np. badanie poziomu żelaza, magnezu, sodu, potasu, itd... Warto również zbadać poziom glukozy. Pozdrawiam :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.