Temat: Sukienka

Co myślicie o tej sukience ? Uwielbiam ją ale czy nadaje się na wesele? Nie lubię tych wszystkich krótkich tworów pudrowych a to właśnie tak bardzo w moim stylu :)

Pasek wagi

Wydaje mi się że jesteś zgrabną Dziewczyną, na pewno młodą, a w tej sukience jak Ciotka Klotka. Nie wyglądasz w niej sexi i myślę że na weselu będziesz w niej jak Kopciuszek przy innych odstawionych dziewczynach. Radzę założyć coś sexi-kobiecego.

NIE NIE NIE

takaja27 napisał(a):

wtf???!!! Omg!!! Tra-ge-dia! Daj to do Caritasu, bo nie nadaje sie do chodzenia. Moze jakas Afrykanka w srodku dzungli to zalozy. 

(puchar) ;)

Dziwi mnie, że uwielbiasz sukienkę która ma metkę....no chyba że to miłość od pierwszego wejrzenia :D

Sukienka po pierwsze nie na wesela, po drugie wymaga przeróbki krawieckiej żeby ją dopasować na Twoją figurę.

Nie. Ona może by była OK w zestawieniu z ciężkimi butami, dla chudej osoby (nawet nie szczupłej, ale chudej).

Pasek wagi

Zgadzam się z przedmówczyniami. Robi Ci straszne bubu z figurą. Wygląda jak babcina podomka, a ten kwadrat białego materiału na górze pogrąża ją do końca.

Do tego absolutnie nie leciutkie szpilki, bo daje to efekt, jakbyś miała za chwilę stracić równowagę.

Pasek wagi

Myślę, że mogłabyś znaleźć o wiele, wiele, wieeeele ładniejszych sukienek boho w których wyglądałabyś stokroć lepiej.

Odradzam ci :/ a w takim stylu masz?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.