26 marca 2011, 09:20
Mam pewien problem i szukam pomocy u kogoś kreatywniejszego niż ja czy choćby pracującego w powyższej profesji. Przyznam się bez bicia, że mam problem z ubieraniem się! Schudłam 20kg i mimo, że noszę rozmiar XS - S nadal mam mentalność grubaski i ukrywam się pod ubraniem. Właściwie wszystko musiałam kupić nowe - począwszy od bielizny, przez swetry, spodnie, kurtki kończąc na butach ponieważ zmalała mi ( schudła ) stopa. Nie ukrywam też, że dotąd moje zakupy raczej sprawiały mi frajdę i cieszyły oko - kupowałam od bardzo dawna to co mi się podoba, a nie to co jest w moim rozmiarze. bardzo podobają mi się te ubrania, które kupiłam i chcę je nosić, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko można ze sobą łączyć i z pewnością brakuje mi jeszcze ubrań by wszystko grało. Dlatego chciałam zapytać czy są tu osoby, który chciały by się trochę pobawić i po wklejeniu przeze mnie zdjęć doradziły by co mam ze sobą łączyć, co dokupić itp. Z góry dziękuję za wszystkie propozycje. Dajcie znać czy mam wklejać fotki ;-)
26 marca 2011, 13:24
A z jakiej firmy poleciłybyście jeasny?
26 marca 2011, 13:25
Ehh jestem podłamana ja chyba nigdy dobrze nie będę wyglądała jak nie przeklęte kilogramy to przeklęta garderoba wrrrr......
- Dołączył: 2011-03-08
- Miasto: Chococity
- Liczba postów: 1983
26 marca 2011, 13:26
Brakuje mi klasyków. Czarne bokserki i białe będziesz mogła nosić do spódnic, marmurek, żakietów i jeansowej kurtki. Uzupełniłabym sukienki w proste kroje (mała czarna, lub mała w kolorze który lubisz - świetnie będą wyglądać z eko skórą czy żakietem) i coś letniego (lekkiego, romantycznego i kobiecego - bo sukienki które masz są wg. mnie bardziej dziecięce).
Ja lubię stawiać na czerń, więc stąd moje podejście. Moja szafa opiera się na czarnych dodatkach (torbach, butach) i podstawie w tym kolorze (większość spodni, spódnic) - dzięki temu mogę dobierać kolorowe góry bez zmartwień, że coś może nie pasować :)
I na odwrót, mam kilka czarnych prostych bluzek, które będą pasowały do każdej spódnicy i spodni... Warto o tym pomyśleć :)
jeśli chodzi o spodnie, ja lubię bershkę - cena może nie jest adekwatna do jakości, ale jest to jedyna firma, która dobrze na mnie leży :)
Edytowany przez Floral 26 marca 2011, 13:28
26 marca 2011, 13:31
Wszystkie Wasze rady sa bardzo cenne dla mnie tylko, że ja naprawdę mam problem jak wchodzę do przymierzalni bo w lustrze widzę dalej tą grubaskę!!! Ciężko mi jest coś kupić dla siebie tak żeby było klasyczne, ponadczasowe, dobrze leżało, żeby mi się podobało. Dla mnie zakupy to jest koszmar!!!
26 marca 2011, 13:34
15 i 29 maja idę na komunię i nie mam zielonego pojęcia w co sie ubać!!! Nie mam ani butów ani żadnej sukienki czy coś takiego. Jak mam iść znowu do sklepu i nic nie kupić do szlag mnie trafia ja potrafię za 1 bluzką chodzić 2 tygodnie!!!! Chciałabym kupić coś co ubiorę na komunię i będę wyglądała odpowiednio do okazji oraz żeby było to dobre później na codzien
26 marca 2011, 13:39
a co myślicie o tej sukience reserved znalazłam na stronie avanti ale nie wiem czy to obecna kolekcja
- Dołączył: 2009-12-29
- Miasto: Zabrze
- Liczba postów: 213
26 marca 2011, 13:41
Ja zawsze miałam problem z zakupami i zawsze wydawało mi sie ze wygladam okropnie, moze i tak było. Później poznałam mojego J i on mi uświadomił w co powinnam sie ubierac bo tez tak jak Ty miałam w szafie ubrania rózne i nic do siebie tak naprawde nie pasowało lub czasem jakis zestaw jak udało mi sie poskaładac to był to taki ze od biedy moze byc. Byłam mała kulka z zle dobrana fryzura , majac 150 cm wazyłam 52 kg, cos okropnego. Wydawało mi sie ze mój J chce mi tylko zawsze cos wypomniec ze znów cos ubrałam nie tak i zle to zawsze odbierałam , naprawde było mi bardzo ciezko. Dzieki radom ukochanego udało mi sie zrzucic 10 kg i odnalesc swój styl. Dzis mimo ze waze znów 46 kg i jestem lekko zaokraglona to i tak jestem zupełnie z siebie dumna i z checia spogladam w lustro a nie za kazdym razem jesli jestem niedaleko jakiegos lustra odwracam głowe. Chciałbym schudnac :) mimo wszystko akceptuje sie :)
26 marca 2011, 13:44
No właśnie ja się sobie nie podobam ani w ubraniu ani bez niego i tu jest problem! Boże ześlij mi jakiegos Goka!
- Dołączył: 2009-12-29
- Miasto: Zabrze
- Liczba postów: 213
26 marca 2011, 13:48
ta sukienka to napewno nie na komunie ? na lato bedzie odpowiednia :))
- Dołączył: 2009-12-29
- Miasto: Zabrze
- Liczba postów: 213
26 marca 2011, 13:51
Wiesz co Ty tak jak ja moze uczej sie ze my chcemy Cie urazic mowiac prawde o Twoich ubraniach i Ty sie upierasz i nie potrafisz w sobie przełamac faktu ze powinnac zupełnie co innego ubierac .