- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
20 kwietnia 2016, 14:30
Dzięki, dziewczyny, zamówiłam 1, 2 i jeszcze jedno inne, którego tu nie wstawiłam, jak przyjdą to się w nich okażę
1.
2.
Edytowany przez 6c237234f8bb9b8a52fadb05840448c0 20 kwietnia 2016, 21:15
20 kwietnia 2016, 15:36
wreszcie ktos mnie poparl co do "swiecenia tylkiem"Żaden. Jedynka nie, bo taki kostium może prześwitywać, nie ma sensu wyrzucać pieniędzy żeby to sprawdzać, jak jest tyle innych kolorów. Dwójka i trójka odpada przez te wycięte majtki, nie ma nic fajnego w świeceniu tyłkiem. Czwórka znowu ma białe wstawki w staniku, plus ten materiał wygląda na taki śliski i złej jakości (chyba, bo po zdjęciu to ciężko ocenić).
wilena to w szortach chodzi z wysokim stanem na plażę to wiesz
20 kwietnia 2016, 15:39
wilena to w szortach chodzi z wysokim stanem na plażę to wieszwreszcie ktos mnie poparl co do "swiecenia tylkiem"Żaden. Jedynka nie, bo taki kostium może prześwitywać, nie ma sensu wyrzucać pieniędzy żeby to sprawdzać, jak jest tyle innych kolorów. Dwójka i trójka odpada przez te wycięte majtki, nie ma nic fajnego w świeceniu tyłkiem. Czwórka znowu ma białe wstawki w staniku, plus ten materiał wygląda na taki śliski i złej jakości (chyba, bo po zdjęciu to ciężko ocenić).
Zapomniałam, że w sklepach są tylko stringi, albo szorty z wysokim stanem. Głupia ja, myślałam, że są różne kroje majtek i kostiumów ;)
20 kwietnia 2016, 15:49
luzujcie laski. kazdy nosi to co lubi. jedne wola babcine barchany, a inne bardziej wyciete majtki. wiadomo, ze niektore osoby lepiej, zeby pozostaly przy zabudowanych gaciach ze wzgledow estetycznych (wystajacy schabik nie jest raczej mile widziany). jesli jednak ma sie zadbane, zgrabne cialo to nie widze powodu, zeby zamiast seksownego bikini przyodziewac jednoczesciowy stroj foki czy jakies gacie po pachy. kto szczuplemu zabroni ?!
20 kwietnia 2016, 16:59
kaszanka, kurde, ale brazyliany po 3 krokach ci się w rowa zrolują i będą dokładnie jak stringi wyglądać. Chyba, że je będziesz co chwila naciągać.
20 kwietnia 2016, 17:09
ostatni ładny