Temat: .

 

wywalic stanik bo chyba nic sie nie da zrobic
 
Niestety wywalic. A nastepnym razem jesli chcesz tego uniknac to prac w rekach.
 
też mi się wydaje, że nic na to nie poradzisz.. też tak zmarnowałam swego czasu niejeden dobry biustonosz.. mamy nauczkę - kolejnego nie zmarnujesz :) pozdrawiam !
Nic z tym nie zrobisz. Wyrzuć biustonosz. Niech Ci do głowy nie przyjdzie w nim chodzić bo tylko sobie więcej szkód zrobisz niż pożytku. Na przyszłość uważaj na takie aspekty jak pranie biustonosza czy przechowywanie... no i oczywiście nie bez znaczenia jest jakoś bielizny. Warto zainwestować w dobry biustonosz. To podstawa !!!!!
 
Musisz zadbać o to aby biustonosze w tej szufladzie nie były stłoczone i wymiendolone ze wszystkim bo nawet najlepszej firmy bielizna źle przechowywana straci fason. Zacznij od uporządkowania szuflady i wygospodarowania na biustonosze więcej miejsca tak aby mogły leżeć swobodnie.
 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.