- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
10 czerwca 2014, 14:01
Witajcie jak waszym zdaniem powinny ubierać się grube dziewczyny ? mam na myśli takie do 74 kg, ja ważę 72 kg i mam 166cm wzrostu to jak powinnam się ubierać aby wyglądać ładnie i seksownie ? mam boczki, trochę wystający brzuch, bardzo duży tyłek z cellulitem, mam za to fajną talię i w miarę chude ręce. Jestem zbita nic mi nie wisi. Czy uważacie że z taką wagą można wyglądać ładnie ?
podajcie może przykłady jakiś stylizacji ;) a i najwazniejsze pytanie jak ubrać się w takie upały, czy mogę nosić krótkie spodenki/spódniczki, jak tam to jakie ?
I jaki strój kąpielowy powinny nosić takie grubaski jak ja ?
10 czerwca 2014, 14:06
zawsze mozna wygladac ladnie, jesli sie o siebie odpowiednio zadba uwazam, ze przy tej wadze najlepiej wyglada sie w sukienkach i spodniczkach maxi, do tego buty na wyzszym obcasie /koturnie i od razu cala sylwetka wyglada smuklej
Edytowany przez jablkowa 10 czerwca 2014, 14:06
10 czerwca 2014, 14:07
Oczywiście, że można wyglądać ładnie. Ja np mam spoko proporcje i ważąc jakieś 103kg wyglądałam zajebiście.
10 czerwca 2014, 14:16
Tak jak im się podoba, ja jestem bardzo tolerancyjna
10 czerwca 2014, 14:24
Można. Znam dziewczyny mające sporą nadwagę, a przy tym wyglądają seksownie :)) Noszą krótkie spódniczki, spodenki itp. Wszystko zależy od tego czy ktoś umie się ubrać i jak wszystko łączy, aby skupić wzrok na stylizacji a nie na tuszy ;)
Ja co prawda nie jestem teraz jakoś przy kości jednak nie jestem gotowa na to, aby wyjść w krótkiej spodniczce (bo krzywe nogi, rozstępy na łydkach i nad kolanami, szerokie łydki i obcierające się uda), to samo tyczy się krótkich spodenek.
10 czerwca 2014, 14:28
Ehh, gruba dziewczyna ważąca 72 kg, tomte commają 100+ to co?.. Przestań, ubieraj się jak ci wygodnie i modnie, każdy czuje się lepiej w czymś innym...
10 czerwca 2014, 14:29
o np.; tak blog o Pani większej, http://www.nicolettemason.com/
przykłady
wpisz też moda dla puszystych ..jest dużo kombinacji nie trzeba chodzić w workach bo się ma więcej ciała :)
10 czerwca 2014, 14:47
o np.; tak blog o Pani większej, http://www.nicolettemason.com/przykładywpisz też moda dla puszystych ..jest dużo kombinacji nie trzeba chodzić w workach bo się ma więcej ciała :)
10 czerwca 2014, 14:53
halo ale ta pani na zdjęciu waży ze 100 kg ja mam 72 więc dlaczego mam oglądać blogi dla puszystych ? -,-