Temat: Majtki czy Stringi ?

Mam takie pytanie co Wy sądzicie lepsze stringi czy majtki? ja osobiście nosze majtki ale sama nie wiem :/ może pora zmienić? W czym Wy sie lepiej czujecie?
ja tam wole majtki normale

Pasek wagi
Na nosze tylko stringi, przyzwyczailam sie i w normalnych mi niewygodnie.
Pasek wagi
tylko normalne majtki - stringów nie wolno nosić codziennie, bo nie ma w nich przewiewu i bakterie mają świetne środowisko do rozmnażania, już nie mówiąc o tym, że źle wykrojony pasek może powodować otarcia, a w zimę jest po prostu chłodno. i najważniejsze - jeśli już nosisz stringi, to dbaj, żeby nikt ich nie zobaczył wystających spod Twoich spodni.
Pasek wagi
Ja wolę jakieś ładne majtki.
ja stringi noszę na specjalne okazje oraz do niektórych ubrań np. spodni w kant oraz obcisłych ubrań. Ogólnie wygodniejsze są dla mnie majtki, aczkolwiek niektóre stringi ładnie podkreślają pupę
stringi tylko i wyłącznie
majtki:)

i najważniejsze - jeśli już nosisz stringi, to dbaj, żeby nikt ich nie zobaczył wystających spod Twoich spodni.>


Pasek wagi
to ty w czym sie lepiej czujesz...... nie kazdemu jest wygodnie w stringach, ja nosze ale nosze tez rozne figi koronkowe tak  na zmiane:)
Na co dzień figi, damskie bokserki od czasu do czasu, a stringi ubieram na "specjalne" okazje. 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.