Temat: oczyszczanie wątroby, nerek i jelit

w okolicach weekendu powinna dojść do mnie paczka z firmy medi-flowery z ziołami na oczyszczanie wątroby, nerek i jelit :Dmam roczny plan w sumie na oczyszczanie i na doprowadzenie mojego systemu immunologicznego do pełni sił :) 

próbował ktoś? chętnie poczytam o Waszych wrażeniach :)

Pasek wagi

Wybacz, ale jak są pasożyty, to się leczy (u lekarza) a nie pije ziółka. A bez flory bakteryjnej jesteś trup. Marketingowe bzdety.

tu się nie zgodzę. dla mnie lekarze to mordercy. nie wszyscy, ale większość. chodzi tylko o kasę. nie o wyleczenie.

a zioła nic mi z florą bakteryjną nie zrobią. tu nie chodzi o wyjałowienie się ;)

Pasek wagi

VikiLoko napisał(a):

nie oczyszcza się aż tak. złogi, kamienie, toksyny zalegają. pasożyty i bakterie robią swoje. 

jakby ci kamienie zalegaly to bys o tym wiedziala.....

Na tasiemca też będziesz ziółka łykać? Na glistę ludzką? I na kamienie żółciowe? Powodzenia w takim razie.

O kasę to chodzi u sprzedających takie oczyszczające cuda.

kutkutdak napisał(a):

Na tasiemca też będziesz ziółka łykać? Na glistę ludzką? I na kamienie żółciowe? Powodzenia w takim razie.O kasę to chodzi u sprzedających takie oczyszczające cuda.

oczywiście że tak :D nie dogadamy się widzę. no i całe szczęście, że ludzie są różni.

Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.