Temat: Czystek.

hej zwracam się z pytaniem czy któraś z was piła czystek? Jeśli tak to jakie miała efekty  i po jakim czasie :)

ja pije czystek od jakichs 2-3 lat. zaczelam od ,,ziolowej kuracji” na odpornosc i tradzik - duze ilosci codziennie, ale totalnie zero efektow. jednak mi zasmakowal, bo w smaku jest taki sam jak lipa (herbata z niego jest slodka, miodowa, delikatna) i pije do dzisiaj. nadal bez efektow ;D. wczesniej pilam susz z apteki, teraz z biedronki, bez roznicy. lubię najbardziej z miodem i cytryną.

Ja zauważyłam po piciu czystka, że najbardziej ma on wpływ na hm... zapach potu? Jakby dziwnie to nie brzmiało. Mam wrażenie, ze go naprawdę łagodzi. 

panacota - nie polecam dodawać cukru ani ani miodu, bo nieświadomie będziesz ładowała w siebie dodatkowe kalorie, a nie o to chyba chodzi? Do smaku czystka trzeba się po prostu przyzwyczaić, tak jak np. do smaku zielonej herbaty. Ewentualnie możesz robić delikatniejszy napar, a nie od razu z dwóch łyżeczek. Ew. jakiś ksylitol bądź stewia.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.