Temat: cera mieszana, tłusta, wrażliwa :)

Hej. Jakie kosmetyki do cery mieszanej, tłustej, wrażliwej polecacie? Jak radzicie sobie z nadmiernym błyszczeniem twarzy? Jak wygląda wasza pielęgnacja? Co pomaga wam na blizny? Może znacie jakieś tańsze, ale skuteczne kosmetyki? Mnie niestety nie stać na drogie preparaty. Nie zarabiam jeszcze na siebie. 

Na błyszczenie się pomaga puder bambusowy ;)

Ja używam acne-derm na trądzik i blizny ale uwaga na samym początku może wysypać, kosztuje około 20 zł . Jeśli chodzi o świecenie się to używam pudru z Vichy dermabled ale on kosztuje około 70 zł, kupiłam go w lutym, a jeszcze mam go bardzo dużo przy codziennym używaniu ;) Jest na prawdę bardzo wydajny i dobry. 

u mnie najlepiej sprawdza sie pasta gleboko oczyszczajaca Ziaja z serii Liscie Manuka oraz krem aktywnie eliminujacy niedoskonalosci Iwostin Purritin z palmitynianem retinolu. odkad stosuje te oba kosmetyki moja buzia jest gladka jak pupa niemowlaka -zero niedoskonalosci, ktore od czasu do czasu lubily mi wyskakiwac, zwlaszcza przed okresem. ostatnio moja siostra kilkakrotnie zachwycala sie nad kondycja mojej cery :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.