Temat: ulubione pomadki/błyszczyki/balsamy?:D

Tak się zastanawiam, jakich produktów do ust najchętniej używają dziewczyny z Vitalii?:) Czego macie najwięcej w swojej kolekcji? Jaką firmę najbardziej lubicie? pomadka, błyszczyk czy może raczej zwykły balsam?

Ja ostatnio polubiłam pomadki i wole je od błyszczyków jednak w tej porze roku chyba lepiej na ustach się prezentują te drugie ;)
Bardzo lubię firmę rimmel, ewentualnie maybelline chociaż ich pomadki lubią być kapryśne na moich ustach ;) mam również pomadkę caresse od loreal, którą bardzo polubiłam ale cena jest według mnie zbyt wysoka oraz ich błyszczyk caresse, który jest totalną pomyłką ;P
A jak jest u Was?
na co dzień błyszczyki w pudrowym kolorze :) 
pomadkę jak używam to tylko i wyłącznie czerwoną, ale rzadko... :)
Nie maluję ust :)
Pasek wagi
jakoś nie przywiązuje uwagi na markę błyszczyków, pomadek (czy to rimmel, loreal, maybeline) bo zwyczajnie są dla mnie zbyt drogie, z uwagi że idzie tego u mnie bardzo dużo :)
kupuję najczęściej z avonu, czasem w drogeriach coś z promocji do 15zł :P
Używam carmexa - wszelkich rodzajów.
Od wielkiego dzwonu krwistoczerwonej pomadki.
Ja używam tylko pomadki, najbardziej lubię tą z neutrogeny. Błyszczyk jak już to bezbarwny, ale nie przepadam, wszystkie błyszczyki się lepią, i włosy się do nich przyklejają :) 
Kocham pomadki w kolorach czerwieni i brzoskwini :) błyszczyków nie używam bo strasznie się kleją i wkurzają mnie w sumie :P
Na co dzień jednak używam zwyczajnej bezbarwnej pomadki nawilżającej (najlepiej kokosowa z nivea :D) :)
 Błyszczyków nie lubię, ale za to od pomadek jestem uzależniona;)
Zazwyczaj jest to nivea różana bądź klasyczna bebe ;)
Ja używam pomadki z nivea witamin shake :) jedyna która mi pasuje pod względem nawilżenia i zapachu ;) blyszczyków nie używam bo mi się kleją :P
co do pomadek ja ostatnio kupiłam w Rossmanie pomadko-błyszczyk Lovely i jestem zachwycona:)
Mam większość pomadek ochronnych Nivea, do tego balsamy Carmex i Tisane, wszystkie uwielbiam.
Kolorowe pomadki aktualnie mam tylko 2 (rimmel), błyszczyków nie używam od jakiś 5 lat, ale wieki temu, chyba jeszcze w gimnazjum, bardzo lubiłam
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.