Temat: Bloker ziaja

Hej wszystkim uzywam od dluzszego czasu blokeru z ziaji, lecz teraz jak wstalam moje pachy szczypia i wyskoczyly mi czerwone bomble ! Wczesniej strasznie swedzialy w nocy, wiec mozliwe ze znowu sie podrapalam ale do tej pory to dzisiaj najbardziej szczypia ! Nie moge z niego zrezygnowac bo jest bardzo przydatny i swietny ! Mialyscie takie cos juz ? 
A nie goliłaś pach tego samego dnia co uzywałaś ziaji?ja bym na twoim miejscu przestała narazie uzywać blokera. Ostatnio też naczytałam się róznych info że to wpływa niekorzystnie na organizm itp,więc mam mieszane uczucia,staram sie mniej używać
mnie tez szczypia po tym....

bo tego sie nie uzywa "od dluzszego czasu" tylko przez kilka dni, a potem max 2 razy w tygodniu. Tak stoi napisane. :)

i nie po depilacji.

No i zawsze jeszcze mozesz byc uczulona. Odstaw  na jakis czas.

Pasek wagi
mnie swędzą

trzeba pamietac zeby odczekac te 24h po depilacji .. i dopiero go nakladac..



Pasek wagi
ja mam etaxil i nic nie swedzi nie piecze i trzyma 1,5- 2 tygodnie :). Na razie do wygojenia go odstaw i nic nie używaj 
odstaw do wygojenia, sadze, ze za czesto uzywalas....ja uzywam obecnie ziaji tez... ( wczesniej antidrala i etaxil - ziaja najtansza a wg mnie daje to samo ) jak juz dziewczyny wspomnialy tego sie uzywa od czasu do czasu no chyba ze sie bardzo pocisz to czesciej. 

Mi też raz nieźle poparzył skórę, stosuję go już od dłuższego czasu i co jakiś czas mnie swędzą pachy.

poce sie strasznie i duzo, uzywam 3-4 razy a potem co drugi dzien. Swedzi no a nie uzywam po goleniu.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.