- Dołączył: 2009-11-12
- Miasto:
- Liczba postów: 391
5 czerwca 2012, 22:50
Czy któraś z Was ma cerę naczynkową? Jak o nia dbacie? Jakich kosmetykow używacie?
Ja niestety jestem posiadaczką cery naczynkowej, stosuję kremy Lirene na dzien i na noc, ale szczerze wątpię, żeby to w jakiś sposób mi to pomagało. Najgorsze naczynka mam koło nosa, oczywiscie da się to ukryc pod podkladem, ale kosmetyczka mnie straszy, ze z wiekiem bedzie coraz gorzej, a otwartych naczyń nie da się już zamknąć, jedynie laserem.
Naczynka pojawiaja sie u mnie rowniez na brzuchu i udach, nie wiem czy to akurat jest zwiazane z moja nadwaga, czy z tym, ze wlasnie mam sklonnosc do ich otwierania.
- Dołączył: 2011-09-23
- Miasto: Na Koncu Swiata
- Liczba postów: 306
5 czerwca 2012, 23:04
Czesc, ja tez mam cere naczynkowa. Jak mieszkalam w Polsce stosowalam kremy Lirene ale nie widzialam zadnej roznicy, mialam rowniez zamykane naczynka taka igla z impulsami (nie pamietam nazwy urzadzenia) i to mi troche pomoglo. Zabieg niestety trzeba powtarzac w miare czesto. Mysle ze taka juz nasza uroda i tak naprawde zadne kosmetyki tego nie zmienia. Ja mam popekane naczynka po prostu, nawet jak bylam bardzo szczupla to tez pekaly. Jedyne co mozesz zrobic zeby nie pekaly jeszcze bardziej/czesciej to smarowac sie kremem z mocnym filtrem, bo od slonca/ciepla pekaja jeszcze bardziej. Pozdrawiam ja i moje naczynka :-)
- Dołączył: 2009-11-12
- Miasto:
- Liczba postów: 391
5 czerwca 2012, 23:06
Dzieki za rade, w sumie, nie pomyslalam o tym, ze promienie UV moga na to zle wplywac, ale masz racje to ma sens :)
5 czerwca 2012, 23:27
ja również miałam zamykane naczynka igłą z prądami w gabinecie dermatologicznym. powtarzam ten zabieg zawsze wiosną i jesienią.
a co do kremów, to jako takie rezultaty widziałam po Pharmaceris N