- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
29 maja 2012, 10:30
Kiedyś wystarczały mi delikatne antyperspiranty teraz nie mogę znaleźć takiego, który by chronił mnie przed zapachem potu, szybko go czuję szczególnie, gdy zrobiło się ciepło (a lato dopiero przed nami ) Same pachy są praktycznie suche nie ma mowy o plamach chodzi o sam zapach. Używałam w sprayu i kulkach garniera mineral, nivea, rexona (chyba najlepsza) adidas, avon i oriflame i co tu począć? Stoi mi na półce 6 antyperspirantów już nie mam siły i kasy na kupowanie kolejnych i kolejnych. Czy jest jakiś produkt warty wypróbowania w znośnej cenie?
29 maja 2012, 11:48
29 maja 2012, 11:51
29 maja 2012, 11:56
ja sie przestawilam na meski Gillette w zelu i tez jest duzo lepszy niz damskie. I praktycznie bezzapachowy.
29 maja 2012, 12:02
29 maja 2012, 12:09
racjona brzmi świetnie a nie wiesz czy ciężarne mogą go używać?
29 maja 2012, 12:12
29 maja 2012, 12:14
29 maja 2012, 12:18
rossinka , ja moze powiem tak ,jesli lekarz ci zabronił lub powiedział że masz unikac blokerów kiedys tam to moze podejdz do niego przedstaw problem , bo kazdy anty lub prawie kazdy zawiera aluminium ,które jest bardzo niezdrowe ,szczególnie dla osob z problemami typu węzły chłonne , wiec tez do konca niewiem czy wszystkich anty mozesz uzywac .. lepiej sie upewnic niż potem miec jakies problemy
A i owszem, polecono mi zrezygnować z antyperspirantów w zamian za płukanie pach i picie szałwii może to i ma jakieś naturalne właściwości antypotne ale jak tu w lato nie używać antyperspirantu, wystarczy, że będąc w domu staram się ich nie używać ale na wyjścia nie ma mowy. Badania krwi miałam robione, łącznie z tarczycą i wszystko w porządku. Wnioskuje, że to przez ciążę ;) przed urodzeniem dziecka takiego problemu nie miałam nigdy.
Poszperałam w necie znalazłam jeszcze Nivea Dry Comfort, podobno mimo spocenia się/ wilgotnych pach świetnie niweluje zapach i chyba skorzystam, jak nie da rady to ostatecznie kupię ten bloker ziaji. Szwagierka z kolei ma mokre pachy i ten drogi apteczny jej nie pomógł, nie wiem co gorsze :/