Temat: Szybki ubytek cm w boczkach - wyprobowane!!

Kochane! Moja wielka zmora byly boczki - 95 cm!
ktos mi powiedzial, ze to przez brak jedrnosci mojej skory i ze jesli cos z tym zrobie, to strace odrobine w talii i w nieszczesnych boczkach. i wiecie co? UDALO SIE! mam 88 cm a nie 95 i walcze dalej!

patent na noc smarowalam brzuszek i boczki kremem ujedrniajacym, owijalam sie pasem neoprenowym (cieplutko mi bylo w nocy w nerki dzieki temu hehehe :D) i hop do lozka na cala noc. efekt? - 7 cm w boczkach i fajna, jedrna skora! :D goraco polecam, moze ktorejs z was tez cos takiego pomoze! :)

Witam was

po bardzo dlugiej przerwie, jak tam wasze boczki, moje nawet troche mniejssze ale teraz jesien i jeszcze zima wiec trzeba sie wziasc do roboty i tym bardziej sie pilnowac by wiecej nie przybrac boczkow hehe

ale wiem ze wszytskie damy rade

zgadzam sie z gosia eveline czerwony jest swietny i szczerze moiwac testowalam wiele takich srodkow i zaden nie mial takich efektow jak eveline wiec rowniez goraco polecam :-))))))
WITAJ REJTMAN SKARBIE MÓJ WIDZĘ ŻE TEŻ ZNOWU RAZEM ZACZYNAMY  POWODZENIA
Pasek wagi

Witaj Gosiu,

Pewnie ze razem zaczynamy wiec trzymam kciuki za nasze efekty, damy rade by byc jeszcze piekniejsze hehe

laski!!
uzywam pasa miesiac!!
dziennie po 5 godz i w nim spie!!
nie uzywam balsamu bo kasy nie mam;(
ale ubralam dzis spodnie z ktorych wylewaly mi sie boczki!!
i szok!!
w miejscu kosci biodrowych gacie sa luzne!!!!!!!!!!!!!!!
spadlo mi 3 cm;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pasek wagi
POSZUKUJĄCA GRATULACJE! OBY TAK DALEJ
Pasek wagi
poszukujaca gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziekuje Kochane;*
Pasek wagi
nie ma za co,
nie ma za co,

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.