Temat: Szybki ubytek cm w boczkach - wyprobowane!!

Kochane! Moja wielka zmora byly boczki - 95 cm!
ktos mi powiedzial, ze to przez brak jedrnosci mojej skory i ze jesli cos z tym zrobie, to strace odrobine w talii i w nieszczesnych boczkach. i wiecie co? UDALO SIE! mam 88 cm a nie 95 i walcze dalej!

patent na noc smarowalam brzuszek i boczki kremem ujedrniajacym, owijalam sie pasem neoprenowym (cieplutko mi bylo w nocy w nerki dzieki temu hehehe :D) i hop do lozka na cala noc. efekt? - 7 cm w boczkach i fajna, jedrna skora! :D goraco polecam, moze ktorejs z was tez cos takiego pomoze! :)
Cześć dziewczyny! Wczoraj po raz pierwszy przywdziałam pas na noc uprzednio posmarowawszy się kremem (czerwony eveline). A dzisiaj się z pasem nie rozstaję! :-) Czekam na efekty! Oczywiście gdyby nie Wy pewnie nie dowiedziałabym się o takich cudach! Dziękuję!

eizabeth arden zycze powodzenia i trzymam kciuki
Dziękuję rejtman! Lecę się smarować :-)

nie ma za co, pozdrawiam
nowa kobietka w naszym gronie ,witam i życzę powodzenia!
Pasek wagi
rejtman widzę małe zmiany na pasku wagi gratulacje!
Pasek wagi
dziewczyny,a moze ma ktoras z was takie spodenki na sprzedaz??
http://www.allegro.pl/item660793062_pas_neoprenowy_odchudzajacy_dla_pani_i_pana_promo.html

myslicie,ze warto go kupic??
czesc dziewczyny. O co chodzi z tym pasem?!
Jaki to jest material. Bo ja u siebie mam takie spodenki od uda do pod piersi
I co ? mam sie namasrowac krem rogrzewajacym i isc tak spac ?? a efekty jak szybko sa? Bo moj meczyzna za tydzien wraca i chcialabym go zszokolwac
Pasek wagi
Hej! ja chyba zaczynam widzieć jakieś efekty ale pas dalej mnie nie grzeje może nie musi?

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.