- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
18 września 2014, 21:07
czy przez bieganie na czczo moge popalic miesnie?
18 września 2014, 21:09
Oczywiście. Są opinie, że przy redukcji tkanki tłuszczowej bieganie na czczo jest nawet wskazane. Ja jednak nie jestem zwolennikiem tej metody, nawet gdy zabezpieczysz się pełnym profilem aminokwasów, ryzyko spalenia mięśni jest b. duże.
18 września 2014, 21:35
czy przez bieganie na czczo moge popalic miesnie?
Mozesz i raczej na pewno to zrobisz. Treningi na czczo moim zdaniem nie sa dobre, chyba ze jestes doswiadczonym zawodnikiem, z dokladnir rozpisana dieta, duza iloscia wegli na kolacje i odpowiednia suplementacja przed porannym cardio.
18 września 2014, 21:39
Tak. Ja tego nie robię, za duże ryzyko. Szkoda pracy. Nawet jak zjesz to trzeba trochę odczekać.
18 września 2014, 21:54
Zależy jak długo biegasz i jak intensywnie. Temat już na forum przerabialiśmy:
http://vitalia.pl/forum2,876468,0_Bieganie-na-czczo-a-spalanie-miesni.html
http://vitalia.pl/forum32,881808,0_30-minut-biegu-na-czczo.html
Ja przyjmuję BCAA i biegam na czczo do godziny. Kiedyś biegałem bez BCAA nawet więcej i nie zauważyłem, żeby mi się coś popaliło.
19 września 2014, 13:57
O ile nie będziesz robiła 2h wybiegań w tempie 3min/km, albo intensywnych treningów siłowo - wytrzymałościowych to spokojnie możesz biegać.
Nic nie "popalisz".
Poczytaj trochę o mechanizmach działania organizmu człowieka, zapasach jakie normalnie ma itp, a nie czekaj na opinie pt "mnie się wydaje".