Temat: buty z lidla

Hej wszystkim. 
Chciałam się zapytać co sądzicie o tych butach 

Będą za tydzień dostępne w sieci sklepów LIDL i zastanawiam się czy warto ??
Planuję rozpocząć moją przygodę z bieganiem i nie chcę od razu inwestować w drogie buty  , tylko na początek kupić coś w rozsądnej cenie i z czasem jak mi się spodoba zainwestować w porządne. 

Myślicie , że nadadzą się dla początkującego biegacza?
Pasek wagi
I co, zdobyłyście? :P
Pasek wagi
kupiłam biustonosze sportowe (fioletowy i wściekle różowy) ale w porównaniu do kupionego wcześniej też w lidlu są jakby cieńsze... zobaczymy jak się sprawdzą. Do tego czarne spodenki 3/4, bokserkę i spodnie dresowe granatowe. 
Mierzyłam buty ale najmniejsze 37 są na mnie za duże  a szkoda bo bardzo fajne i lekkie. 

Pasek wagi
To się obkupiłaś :) Ja mam 37,5 więc 38 są troszeczkę większe i jest ok :)
Pasek wagi
Ja kupiłam butki - udało mi się złapać ostatnie z moim rozmiarem! :) Wczoraj pierwszy bieg iw nich i muszę powiedzieć że są bardzo wygodne :)
Pasek wagi
mi się nie udało tych co chciałam :-( ale za to kupiłam jedne dla mamy i jedne dla taty :D  a sobie upolowałam skarpety sportowe i koszulke :)
Pasek wagi
Ja bym się tam bała biegać w obuwiu które jest określone jako obuwie sportowe a nie jako obuwie do biegania :)
Pasek wagi

Do biegania mam takie jak na foto. Takie buty mają być lekkie i ładne, pasować do odpowiednich ciuchów.

Te tą rolę spełniają, w dodatku Merg ma je za grosze ;-)

Buty do biegania mają być ładne i pasować do ciuchów?

Zapisuję sobie linka do Twojego posta, będę Cię cytował. Życzę krótkiej i udanej rehabilitacji...

EDIT: Dobra, żeby nie było że tylko szydzę. Rozumiem, że dla kobiet wygląd butów biegowych ma większe znaczenie niż dla facetów, ale nie może przysłaniać podstawowej funkcji jaką jest bezpieczne bieganie. Nie będę się powtarzał dlaczego, wystarczy poszukać na tym forum i na innych. Buty na obrazku - może nie jestem ekspertem i mogę się mylić, ale dla mnie to zaprzeczenie butów biegowych. Ani nie mają amortyzacji, ani nie wyglądają na buty do biegania naturalnego. Jednocześnie cholewka sięga nad kostkę - moim zdaniem szybko będą otarcia.

Pasek wagi

Nie sprawdziłam jaki jest pierwszy post, tylko ostatnie ;-) A możesz cytować ;-) 

Mówiłam o butach do chodzenia na co dzień. A jeśli nawet mowa o butach do biegania, to również bym je dobierała tak żeby pasowały do ciuchów ;-)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.