Temat: Cichy orbitrek

Miesiąc temu urodziłam córeczkę, jako że mieszkamy w kawalerce szukam cichego orbitreka, nie chciałabym wydawać na niego więcej niż 600zł acz limit mam do 1000zł. Nie zależy mi na bajerach, ma być po prostu cichy. Czy możecie coś polecić?

Znalazłam to : http://www.sklep-presto.pl/product-pol-4347-Orbite...

http://www.sklep-presto.pl/product-pol-37967-Orbitrek-magnetyczny-Hulk-Zipro.html 

jesli ma byc cichy to musi byc megnetyczny.

Pasek wagi

Kupiłam magnetyczny kilka lat temu i nie działał głośno ale do najcichszych też nie należał, płaciłam za używany wtedy 150zł okazyjnie... acz wiem, że musi być magnetyczny, może poleca ktoś konkretny model?

Kilana20, myślę, że najodpowiedniejszy byłby dla Ciebie orbitrek Sapphire SG-511E Thunder II. Przede wszystkim ma wyciszoną pokrywę, więc spełnia Twoje główny wymóg - nie hałasuje. Ponadto posiada 8-stopniową regulację oporu, sensory pulsu i regulację kąta kierownicy. Z rzeczy ułatwiających życie - rolki transportowe i system poziomowania. Dokładną specyfikację możesz sprawdzić tu: http://www.abcfitness.pl/sprzet_fitness/orbitreki_trenazery/orbitrek_magnetyczny_sg-511e_sapphire_thunder_ii_czerwony.html W razie pytań - służę pomocą :)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.