Temat: szukam osób do wspólnej pracy nad brzuchem

tyle o w temacie. Chcę zacząć od dzisiaj, ale przeszkadza mi słomiany zapał. Czekam na propozycje ćwiczeń i wspólne wsparcie i dzielenie się sukcesami i porażkami w walce z naszymi "miszelinkami";-)
Pasek wagi
mnie już masz:D
Witaj:)
ja póki co robię półbrzuszki , czasem skośne i  zaczęłam przed tygodniem A6W
a ja robię z koleżanką 6pack jillian micheals i na zmianę, co drugi dzień biegam 45 min plus jakies brzuszki! przyłącz się! w wyszukiwarce tematów wpisz 6pack i będziemy się motywować razem! pzdr
Pasek wagi
Ja dołączę - zaczynam drugi raz A6W - muszę poprawić zdecydowanie wygląd brzucha
Pasek wagi
ja zawsze zaczynam od poniedziałku, ale niestety nie wychodzi i zawsze kończy się na tym samym :D mam słabość do słodyczy i chyba to się już nie zmieni :D ale spróbować można... :D
O! Ja się przyłączę!
Zaraz lecę na podłogę zrobić ABS'a, później pokręcę hula, bo zauważyłam, że po nim o wiele lepiej wygląda brzuch (talia niekoniecznie w moim przypadku...). Może jeszcze pokuszę się na jakieś brzuszki. Chętnie poczytam co wy robicie i może podpatrzę jakieś ćwiczenia. :)
Ja biegam, dzisiaj dostałam hula hoop (i coż nie jest tak łatwo, muszę sie nauczyc;). Tak poza tym mam kilka ćwiczeń na brzuch w moim pamiętniuku, kiedyś ćwiczyłam i są skuteczne;) Ale też się zastanawiam jakie jedzenie wpływa na to, bo chyba fasola i iinne strączkowe wydyma trochę brzuch?
ja wiem, że na mój brzuch niekorzystnie wpływa... piwo, które powinnam całkowicie wyeliminować, ale jakoś tak przy obecnych upałah trudno. Teraz jestem w pracy ale o 17 hula hop (który dopiero muszę opanować), a potem poszukam rekomendowane przez Was ćwiczenia. Jak dam radę to wrzucę fotki mojego tłuściocha przed doprowadzeniem go do stanu idealnego
Pasek wagi
a jaki hula hop kupiłaś? Bo ja wzięłam taki dziecinny od córki, obciążyła go ryżem, ale cały czas mi spada cholernik zamiast cudnie brzuszek kształtować
Pasek wagi
Kupiłam z funkcją masującą, jeszcze zadobrze mi nie idzie ale nie mam oterać czy siniaków tak jak niektórzy pisali;) więc chybapierwsze musimy się nauczyć, ech dużo cierpliwości do tego potrzeba;D Ale mi się wydaje że jak się chce to na każdyn hula hoop da sie nauczyć;)

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.