Temat: HULA HOOP! jakie !?

Witam !:)

Jak w temacie. 

Umiem kręcić hula hoop i lubię, sprawia mi to przyjemność :D Właśnie skończylam 30 min kręcenia. Moje koło jest zwykłe, waży 1 kg, kupiłam je w dekathatlonie. I chcę, żeby naprawdę rzeźbiło moją sylwetkę- warto kupić sobie takie z kulkami, masujące? mega ciężkie? jest mega trudno się przyzwyczaić? próbował ktoś? 

NO I NAJWAŻNIEJSZE- ILE TAKIE CIĘŻKIE, MASUJĄCE HULA SPALA KALORII? WIADOMO?

buziaki :*

Pasek wagi

takie  tematy sa co 3 tygodnie, przejrzyj stare posty

co znaczy mega ciezkie ? 10 kg , wiecej ? 

Nie widzialam wiecej niz 2 kg . Jak dla mnie nie ma roznicy czym sie kreci , kalori spala tyle co nic . 

Jak masz talie To nie befziesz miec siniakow , jak nie MAsz To bedzie Ci uciekac na kosci i sie poobijasz .

Ponoc rozbija tluszcz , przechodzi on z miejsca krecenia wyzej lub nizej . 

Lubisz krecic To kup i sie nie zastanawiaj . Jak dla mnie nie ma wielkiej roznicy w trudnosci krecenia , choc ciezszym kreci sie lezej . 

Mam takie chyba waży ono 1,5 kg (nie chce mi się szukać pudełka :) ) z masażerem. No cóż na początku kręcenia pojawiły się duże siniaki, im dłużej kręciłam tym bardziej moje ciało się przyzwyczajało i siniaki nie powstawały. Teraz kręcę raz na jakiś czas, jak oglądam TV żeby jakoś w miarę aktywnie, a nie ciągle w tej samej pozycji spędzać czas filmu :)

a widać różnice? robi się talia? Tez sie zastanawiałam nad hula hopem ..

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.