- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
22 maja 2016, 14:47
Różnorodne cardio w moim przypadku nie pomaga. Robię niby przysiady sumo i leżenie bokiem podnosząc nogę. Na stojąco to samo. Nie podawajcie mi też zwykłych ćwiczeń na uda. Niby udało mi się zgubić 1cm, ale pewna też nie jestem.
Dzięki za pomoc. Jak zawsze można na was liczyć ;) Dorosłe kobiety, a zachowują się jak dzieci z podstawówki. Widać, że ta strona trzyma poziom i to dość wysoki. Jedna laska się nawet żaliła na zapytaj, bo wyzwaliście ją od anorektyczek, a po prostu jest takiej budowy. Nie wiem czy się ostatecznie pozbierała. Z tą koleżanką to był test, ale co do tej pieprzonej kuzynki to nie mam bladego pojęcia o czym mówicie. Ja już z tej strony idę, bo jak czytam te wasze odpowiedzi to uważam, że to strata czasu. Wcale nie jestem zadarta. Po prostu wkurzam się kiedy ktoś nie umie normalnie odpowiedzieć na pytanie. Na pewno nikt nie widzi w sobie winy i to ja wyszłam na tą złą. No, ale taki urok dorosłych. Przynajmniej tych na tej stronie. Nie mówię, że wszystkich, bo nie mam zamiaru wrzucać wszystkich do jednego worka,bo wiem, że się tak nie robi ;) Życze powodzenia i tęsknić nie będę.
Edytowany przez 22 maja 2016, 18:37
22 maja 2016, 21:37
Znasz jakieś ćwiczenia ?To nie są bryczesy, taki masz układ kości.
Znam. Na przykład piruety na lodzie, upadek z dużej wysokości, opcjonalnie paskudny wypadek samochodowy. Połamią ci się kości i może po złożeniu znikną twoje ''bryczesy''.
Edit: naucz się dziecko korzystać z opcji edycji postu, naprawdę nie musisz umieszczać kilku swoich postów pod sobą.
Edytowany przez comfy 22 maja 2016, 21:39
22 maja 2016, 21:55
Każdy mówi mi o jakiejś kuzynce, a ja nie mam pojęcia o co chodzi i chciałabym się w końcu dowiedzieć. Tym bardziej, że nie mam żadnej kuzynki i w życiu tutaj o niej nie pisałam. Może mi ktoś wyjaśni ? Ma Pani 38 lat, a pomyślałabym, że jest Pani w gimnazjum.co za roznica obie maja tak zadarty nos ze na czolo sie przesunalMoże to kuzynka.