Temat: cwiczenia Ewy Chodakowskiej

Witam, dzis dopiero zorietowalam sie mniej wiecej  w tego rodzaju cwiczeniach. Mozecie poradzic co na poczatek, czy cwiczenia ktore znajde na stronie Ewy Chodakowskiej te poczatkowe sa odpowiednie, jakie sa efekty i przez jaki okres czasu sie je stosuje? I jakie sa kolejne etapy, moze wiece gdzie znajde informacjw na ten temat?
ja cwiczylam, ale mnie nudza te cwiczenia z nia. Są monotonne jak dla mnie.
ja ćwicze z Ewą na zmianę pierwszą i drugą płytę (bo 3 jeszcze nie mam) i w sumie stwierdzam że ta druga płyta daje większy wycisk
ja mam trzecią płytę i ona daje mi popalić, na szczęście mi się nie znudziła. Czuję po niej że żyję. Próbowałam też ćwiczeń z jej strony tzw. Killera. Też są motywujące i właśnie Ewa Ch. poleca je na początek, więc myślę że te, ale ostrzegam.Ćwiczenia z nią są wymagające.
a jak z efektami ?
Dla osoby początkującej najlepsza będzie I płyta tzw. skalpel, jest to trening dla początkujących
z tego co się orientuję ten trening na stronie Ewy to chyba kiler - II płyta, czyli trening dla średnio zaawansowanych

Pasek wagi
Mnie najbardziej zadowala płytka ostatnia dostaniesz jeszcze w kiosku lub w emiku jak się dziś wybierzesz,turbo spalanie naprawdę czuje się świetnie po jej ćwiczeniach troszkę dają w kość ale efekty podobno są świetne co prawda u mnie to dopiero będzie 6 trening z nią ale już widzę delikatne zmiany,zauważam je szybciej niż jak wcześniej biegałam.
Pasek wagi
:)
Jejuś 3 raz dzisiaj na forum widze to samo pytanie xD na prawdę wyszukiwarka nie gryzie 

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.