Temat: ćwiczenia- bardzo prosze o pomoc

mam pytanie- liczę że mi pomożecie ;)
Chciałabym zejść z wagi jeszcze z 3kg. Ile mam sobie dać na to czasu? Ile powinnam zjadać kalorii (teraz zjadałam 1200- 1500kcal) oczywiście czasem zdarzały mi się wpadki większe lub mniejsze ;P

Kiedy lepiej ćwiczyć i jak?
chcę ćwiczyć z Mel B (rozgrzewka, ćwiczenia na nogi, pośladki, brzuch, rozciąganie) i biegi na bieżni (1h-1,5h co dwa dni) + kręcenie hula hopem (30min dziennie)
jak powinnam rozłożyć te ćwiczenia? lepiej byłoby np. ćwiczyć ćwiczenia z Mel B rano a biegać popołudniami?
czy ma znaczenie kiedy będę kręciła hula hopem?
czy może rani biegać a ćwiczyć z Mel B wieczorami?
czy może popołudniami najpierw pobiegać a później od razu brać się za Mel B?

aaaa i jeszcze jeśli ostatnia wersja jest najlepsza to czy najpierw biegać a później Mel B czy odwrotnie?
Co sądzicie? przepraszam, że tyle pytań ;(

przy takiej aktywności fizycznej ile czasu powinnam realnie liczyć na zrzucenie tych 3kg?
1200 to za mało, minimum to te 1500.
nie mz znaczenia kiedy ten hulahop. nie ma znaczenia czy rano biegasz a wieczorem robisz Mel B. jeśli jednak te treningi będą koło siebie to lepiej żebyś najpierw robiła Mel B.
a poza tym taka rada: trochę się uspokój, niepotrzebnie tyle pytań bo naprawdę nie ma większego znaczenia, czy będziesz biegać o 7 rano czy o 8:30 :)
co do czasu to nie mam pojęcia bo ludzie różnie chudną ale myśle że w 1,5 miesiąca? te 4kg na miesiąc to taki książkowy przykład i on oznacza za duży spadek wagi jakby nie patrzeć;] tymbardziej że to Twoje ostatki, już ważysz 56kg więc nie będzie Ci jakoś to szybko szło.

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.