Temat: Poszukuję partnerki do rywalizacji! Tylko zmotywowane osoby!

Hej!
Jestem przeokrutnym leniuchem i sama rzadko kiedy potrafię się zmobilizować do działania.
Pomyślałam sobie, że rywalizacja jest dobrym motywatorem i poszukuję kogoś kto będzie chciał stanąć ze mną do boju! Jestem słownym człowiekiem, więc dopóki w grę wchodzę tylko JA to nie ruszę dupska. Jak natomiast będę zależna od kogoś- zmotywuję się!
CEL: Wyszczuplić uda, brzuch, pośladki
ZASADY:
Poszukuję jednej dziewczyny, która równie mocno chce sprawić, żeby jej ciało było piękne.
- wymieniamy się zdjęciami brzucha, ud i pupy z przymierzonym centymetrem wskazujące obecne wielkości
- ustalamy wspólny trening "minimum" ( jak masz ochotę robić więcej- nie ma sprawy!)
- raz na tydzień przesyłamy zdjęcia z pomiarami.

Myślę, że na dobry początek termin takiej zabawy można ustalić na koniec maja. Zobaczymy czy jest sens i dajemy radę!:)
Nie gryzę!
Ach mam 166 cm wzrostu, 59 kg wagi. Wydaje mi się, że dobieranie się wg tych parametrów może być bardziej miarodajne, ale nie jest konieczne!:) Po prostu wiadomo, że w zależności od ilości ciała centymetry różnie spadają:)
p.s
Jeśli zamierzasz się zgłosić to przemyśl kilka razy czy jesteś chętna. Szanujmy swój czas:) Nie wiem jaki ( i czy w ogóle będzie) odzew, ale panuje tu zasada "kto pierwszy ten lepszy":)
Aczkolwiek spożytkujcie ten temat i dobierajcie się w pary! Może zrobimy nawet taką grupową rywalizację par? Która więcej straci centymetrów?
Pozdrawiam serdecznie!:)
Ja mam 165 cm i 59 kg w porywach 60 kg też chętnie z kimś po-rywalizuje 

anna987 napisał(a):

Świetny pomysł. Wydaje mi się, że dałabym radę, ale chyba nie byłabym dla Ciebie odpowiednią parą, jestem niższa i mam inną wagę startową. Może ktoś się do mnie zgłosi?Mam 162 cm wzrostu, aktualna waga to 58,8 kg, czyli BMI wynosi 22,1.


Ja bardzo chętnie. Mam 161cm wzrostu i 58,6kg
Pasek wagi
mogę się dołączyć? 163 cm 59 kg
OOOO, POSZUKUJE PARTNERKI! wzrost:175, waga:75
Chętnie bym dołączyła. ... Ale kto bedzie chciał rywalizować z takim grubaskiem jak ja ;( 
Wzrost 172
Waga 79 w porywach do 80 ;/ 
Ktoś chętny pisać brakuje mi kogos takiego kto bedzie ze mną 
Rywalizowal 
Haha, też bym z chęcią znalazła swoją "połówkę" :D 
mam 172 i waga 61-62kg, zależy mi na osobie o podobnych wymiarach, która chciała by się trochę "wyrzeźbić" a nie wyszkieletornić :P
168cm i waga 57/58 przytyło mi się ;/ cel to przede wszystkim pozbycie się oponki na brzuchu, wysmuklenie talii oraz ud... Znajdzie się ktoś o podobnych aspiracjach? ; )
Dziewczyny zgloszenia tutaj ====> KLIK 
Ja też chcę najlepiej identyczną kobietkę jak ja czyli 160cm i 61kg! Piszcie na priv;)
Czy ktoś chce porywalizować ze mna? Waga 51 ,5 wzrost 157

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.