27 listopada 2011, 15:53
Witam Vitalijki
![]()
Mam do Was pytanie:
Chciałabym schudnąć, tzn. nie zależy mi na wadze, chodzi mi bardziej o centymetry, o wysmuklenie sylwetki.
I dlatego zdecydowałam się na bieganie, bowiem naczytałam się na ten temat prawie samych zalet. No i biegam sobie już 9 dzień(dziś sobie odpuściłam, ze względów pogodowych, brr wieje, pada).
Czy jest możliwe, aby już w tym czasie stracić 3 cm z brzucha(pępek) i 2 cm z bioder. Możliwe?? Po jakim czasie Wy zauważyłyście jakieś efekty??
Ps zastanawiam się co to będzie jak zima przyjdzie, biegacie zimą?? Chciałabym bardzo, ale nie wiem czy mój organizm wytrzyma spadek temp., bowiem jestem strasznym zmarzluchem
![]()
Biegał ktoś zimą??
![]()
Pozdrawiam:)
27 listopada 2011, 15:55
Jest to możliwe, bo na początku się chudnie najszybciej. Ja zimą nie biegam niestety.. Ze względu na choroby.
- Dołączył: 2011-11-07
- Miasto: Poznań
- Liczba postów: 84
27 listopada 2011, 16:01
bieganie to swietny sposob na zgudbienie paru cm.
sama bigam i polecam naprawde ale zima odradzala bym lepiej popedalowac na rowerku stacjonarnym, pokrecic hula hop, poskakac na skakance albo potruchtac w miejscu.
efekty tez widac :)
do bieganie powroc na wiosne.
ja tak robie juz 2 lata
27 listopada 2011, 16:14
Ja jeżdżę codziennie na rowerku :) Polecam :)
- Dołączył: 2006-01-04
- Miasto: Na Koncu Wsi
- Liczba postów: 109738
27 listopada 2011, 16:23
u mnie ci co biegaja regularnie ...biegaja nie zaleznie od pogody czy pory roku ...teraz widze ze biegaja wczesniej ze wzgledu na to ,ze szybciej jest ciemno za oknem
27 listopada 2011, 16:29
Ja też polecam zimą hula hop. Osobiście trochę biegałam, ale już przestałam, bo jednak w Polsce biegający ludzie zwracają na siebie mnóstwo uwagi innych. A ja nie lubie byc w centrum uwagi :)
- Dołączył: 2010-02-02
- Miasto: Rat Race Town
- Liczba postów: 7341
27 listopada 2011, 16:28
ja biegam zima, ale nie polecam, bo 1) jest slisko i mozna nabawic sie kontuzji, 2) wdychasz zimne powietrze i mozna zlapac bol gardla i 3) szybko jest ciemno, a ja lubie biegac wieczorem, wiec jak dla mnie to lipa. Ale mozesz biegac na silowni na biezni
- Dołączył: 2011-10-21
- Miasto: Gdynia
- Liczba postów: 174
28 listopada 2011, 15:54
Ja biegałam codziennie od 1 października. Jak schudłam można zobaczyć na moim pasku postępu. Biegać przestałam jakieś 2 tygodnie temu, ze względu na pogodę i na to jak cięzko mi się biegało, zamierzam znowu zacząć w marcu, ponieważ jest to dobre odprężenie i wyżycie się jak dla mnie;>
Powiem, że zmalały mi strasznie uda i dużo z brzucha zeszło, także polecam!