Temat: GRZYBEK TYBETAŃSKI :))))))

Słyszeliście o nim, może ktoś ma? Mi przyniosła go sąsiadka, na początku chciało mi się z tego śmiać i z początku ledwo się powstrzymywałam (sama nazwa się dziwnie kojarzy) ale posłuchałam, poczytałam i od 2 dni piję pyszny kefirek, ma cudne właściwości min. wspomaga działanie przewodu pokarmowego  podobno niektórzy na nim chudną, poczytajcie:

http://grzybektybetanski.pl.tl/W%26%23322%3Ba%26%23347%3Bciwo%26%23347%3Bci-lecznicze.htm#

 

 

 

 

Pasek wagi
mam to ale ja tego nie uzywalam i w sumie nie mam zamiaru :)
A wiesz może gdzie to się kupuję i za ile ?
Ja kiedyś miałam taki grzybek i robiłam sobie kefir, ale po pewnym czasie miałam problemy z dyscypliną i musiałam się go pozbyć. Ale jak ktoś ma cierpliwość i jest systematyczny, to można robić naprawdę dobry kefir. A grzybek się dość szybko rozmnaża, więc można obdzielić rodzinę i znajomych. Ja kupowałam ten grzybek na Allegro, ceny nie pamiętam, bo to było jakiś czas temu.

Miałam, piłam, nie widziałam efektów, a wtedy jeszcze mało o siebie dbałam...w końcu wyrzuciłam:)

Bardziej polecam algi

Mam zamiar wytrwać, nawet fajnie syci na kolacje taki kefir :) Gdzie go można dostać? Chyba na allegro sprzedają, mój się dopiero powiększa ale mam zamówienie na całą rodzinkę więc szybko bym ci nie wysłała.
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.