Temat: jadłyscie ?krem czeko- smiet duo

nie zlinczujcie mnie od razu, ze to nie zdrowe, chemia, syf..

po rostu ja takie rzeczy od czasu do czasu jadam. 

a potrzebna mi do tortu spora ilosc takiego kremu duo 

w tesco teraz promocja duzy slój za 7.99 ale jeszcze nigdy go nie probowałam ;)

kremy duo zazwyczaj brałam z biedronki (nussmilk), czasem krugera; ) 

wiec moje pytanie? jadl ktoś, smaczne /?:)firma oak lane .. z holandii .

blueberryxx napisał(a):

Ja jak już sobie pozwalam (a na takie kremy raczej rzadko) to wybieram krem duo o smaku truskawki lub taki z tesco (na zdj)

o kurczee;D fajny ten cookie ! ale nigdy go u siebie nie widzialam :(

Lubię ten z Lidla

nie jadłam, ale polecam zamiennik dla nudzącego się momentami masła orzechowego;)

a jakbym miała z nowości coś przetestować to koniecznie wedla :D

Tez chcę zjeść ten cookie spread! Ale też go u mnie nie ma :( 

Ja polecam jak wyżej - choco nutters z kawałkami orzeszków - pyszny i całkiem przyzwoity skład jak na słodki krem.

dziękuję Wam dziewczyny :) !

choć głownie chodziło mi o krem duo ;) czyli zeby był biało czarny ;)

ale za porady baardzo dziekuje !; )

eunicee napisał(a):

Ja również jestem zdania,że raz na jakiś czas można sobie poluzować. Jeśli człowiek cały czas by się tak trzymał tej diety to mógłby zwariować. Sama równiez robię sobie czasami dzien obżarstwa i pozwalam sobie na kawałek czekolady, ulubionego batonika czy właśnie taki krem na kanapkę. Nie przepadam za czekoladowymi ale lubie orzechowe oraz karmelowe. Te kremy Wedla są pyszne. Próbowałam oba o smaku karmellove i czekoladowym. Karmellove smaczniejsze :)Dobra jest jeszcze karmelowa czekotubka:

jeszcze wedlowskich nie próbowałam , bo u siebie nie widziałam, a jak już to cena odstraszała :D ale jak tylko zobacze gdzies to kupie; )

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.