Temat: co kiedy kupować?

wybrałam się wczoraj do Tesco (dziś do Biedronki),a  tam moja ukochana papryka za.... 10zł/kg!! szok! niecały miesiąc temu kosztowała max 7zł/kg, zwykle kupowałam za 5... dlatego mam pytanie: jakie warzywa kiedy najlepiej kupować, by nie przepłacić? czy orientujecie się, dlaczego papryka aż tak podrożała? (bo w vat nie uwierzę, prędzej w zimę, ale przecież i tak ją importują do nas)
noo ag takie realia :p
ale powiem Ci, że w kerfurze czasem pakują w woreczki warzywa i jest ona w przecenie,
sklejają dwa woreczki i masz około 6 sztuk za 5 zł? może i mniej.
Najlepiej kupowac w malym warzywniaku albo na targu, nie wszystko zawsze jest ale jest to co w sezonie. A jak chce sie miec dostep to warzyw importowanych z supermarketu to niestety jest drozej.
niestety papryka zawsze taka droga na zimę:/ uwielbiam ją:P ale na targu duzo tansza:)
Papryka w biedronce już od dawna 10 złotych kosztowała, przynajmniej u nas:) No, nawet 9 z czymś, ale kupowałam tylko tam, bo i tak było najtaniej.
Pasek wagi

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.