- Pomoc
- Regulamin
- Polityka prywatności
- O nas
- Kontakt
- Newsletter
- Program Partnerski
- Reklama
- Poleć nasze usługi
-
© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.
11 marca 2014, 08:11
Buuu... Tłuszcz mi sie ze spodni wylewa a wiecie co wczoraj zrobiłam?? głupia ja :(
Najpierw w ciągu bycia w pracy zjadłam całe pudełko raffaello
Z racji tego że wczoraj był dzień mężczyzny to kupiłam mojemu merci (zjadłam mu pół)
Od swojej mamy dostał taką grubą białą czekoladę (oczywiście zjadłam 2 rządki).
Dziś po drodze do pracy kupiłam sobie prince polo
Walnijcie mnie bo w du**ie mi sie poprzewracało :(:(
Edytowany przez paaulinusia91 11 marca 2014, 08:12
11 marca 2014, 08:15
no powiem Ci ze troche poszalalas. moze nawet nie troche ale bardzo. boze cale pudelko rafaello? ja zjem 2-3 i mam dosc bo slodkie. ale nie zalamuj sie zbierz sie w sobie i opanuj takie napady. napewno dasz rade :)
11 marca 2014, 08:20
ale mi smaka narobilas:D tez jestem zdolna do takich rzeczy, ale staram sie z tym walczyc i od poprzedniego poniedzialku nie tkmelam kompletnie NIC slodkiego:) w sumie to nawet nie czuje jakiejs strasznej potrzeby no chyba ze ide w w sklepie przez alejke ze slodyczami to pojawia sie ogromna pokusa, ale powiem Ci ze naprawde DA SIE. Jesli mi sie udalo to Tobie tez sie uda bo naprawde nie wyborazasz sobie jakie mam mozliwosci zjedzenia slodyczy:D musisz znalezc sobie jakis cel. Moim jest np fajne cialo na lato, bez wylewajacego sie tluszczu. Dodatkowo piekna pogoda mi pomaga bo widze ze niewiele czasu juz zostalo. Naprawde wierze ze dasz rade, nie zlaamuj sie tym co bylo, tylko zacznij wszystko od nowa juz od teraz! :)
11 marca 2014, 08:20
ja potrafiłam zjeść z dwa razy więcej, więc nie tylko ty
11 marca 2014, 08:23
uwierz, że jest wiele osób, które tak potrafią. Jednak wiedz, że musisz nad tym zapanować. Najgorzej będzie, gdy to obżarstwo będzie się powtarzać. Tak więc ponieś konsekwencje tego jednego razu i dalej już się nie daj !
11 marca 2014, 08:23
uwierz, że jest wiele osób, które tak potrafią. Jednak wiedz, że musisz nad tym zapanować. Najgorzej będzie, gdy to obżarstwo będzie się powtarzać. Tak więc ponieś konsekwencje tego jednego razu i dalej już się nie daj !
11 marca 2014, 08:29
nie mogłaś nad tym jakoś zapanować czy wyrzuty sumienia ruszyły Cię dopiero po zjedzeniu tego wszystkiego?
11 marca 2014, 08:41
No cóż, pogódź się z tym, że zawsze będziesz gruba, taki los. Mnie słodkie w ogóle nie rusza.
Edytowany przez Turandot 11 marca 2014, 08:42
11 marca 2014, 08:49
oj tam oj tam nawet najlepszym się zdarza ;)