- Dołączył: 2013-01-14
- Miasto: Gdańsk
- Liczba postów: 194
24 marca 2013, 09:33
Hej, co myślicie dziewczyny o takich kupnych naleśnikach firmy Virtu? :) Opakowania są po 400 g , a pół opakowania ma tylko 266 kalorii, jest 5 naleśników w opakowaniu. Dobry obiadek? :) http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Nale%C5%9Bniki-z-truskawkami-Virtu.html
24 marca 2013, 09:41
ja od czasu do czasu kupuję te z jabłkami lub z serem, ale przyznam się, że kupuję je jako obiad dl męża... ja takich nie jadam... ponoć smaczne... sądzę jednak, że dwa naleśniki sycą i wystarczają za pełnowartościowy posiłek lub kolacja.
- Dołączył: 2013-01-14
- Miasto: Gdańsk
- Liczba postów: 194
24 marca 2013, 09:42
I dodatkowo mają mało kalorii:)
24 marca 2013, 10:09
to, że mało kaloryczne, to jeszcze nie wszystko. Spójrz na skład. Jeśli jesz białą mąkę i cukier, a obchodzą Cie tylko kalorie, to ok. Jeśli zależy Ci na zdrowym żywieniu, to już raczej nie. A nie możesz sobie sama usmażyć naleśników? (z mąki pełnoziarnistej albo gryczanej)
24 marca 2013, 10:16
skład odstrasza, to fakt, lepiej zrób swoje-wiesz, co jesz:P
- Dołączył: 2012-11-16
- Miasto: Warszawa
- Liczba postów: 983
24 marca 2013, 10:31
Usmaż sama sycące i wartościowe naleśniki, do tego zrób sama wypełnienie z sera i owoców - będą dużo bardziej wartościowe, zdrowe i jeśli na tym głównie Ci zależy - też bardziej dietetyczne ;)
- Dołączył: 2013-01-14
- Miasto: Gdańsk
- Liczba postów: 194
24 marca 2013, 10:36
Jestem na utrzymaniu i nie zależy mi na codziennym robieniu własnego obiadu, żeby wszystko było super wartościowo. Po prostu chcę "wrócić" też do normalnego życia, bez tych wszystkich zmartwień co dodać do jedzenia, żeby było bardzo zdrowo:) A takie rzeczy typu kupne naleśniki, pierogi itp. jedzą ludzie codziennie, którzy nie stosują diety, dlatego się spytałam :)