Temat: pączki z toffi

Czy taki paczek z toffi będzie dużo bardziej kaloryczny niż z marmoladą? Z czego jest takie nadzienie właściwie? Jest na sali cukiernik? ;p
nie ma na sali cukiernika ale jest fanka paczka z toffi:D mysle ze od jednego nam sie nic nie stanie:) tych z marmolada nie lubie;P
zwykly paczek:)
Opis jednej porcji produktu [80 g]:1 pączek - 80 g
Wartość energetyczna w 1 porcji [80 g]:340,80 kcal
Białko w 1 porcji [80 g]:5,76 g
Węglowodany w 1 porcji [80 g]:51,60 g
Tłuszcz w 1 porcji [80 g]:12,24 g

każdy pączek jest inny, każda cukiernia czy piekarnia inaczej je wyrabia, więc ciężko określić.
Ja chyba pierwszy raz w życiu się nie przejmę i zjem, bo zasłużyłam, a później nawożę trochę drzewa na opał i po sprawie :)
w pączku duzo nadzienia nie ma , wiec myśle ze to kwestia kilku kalorii.. a o to chyba nie warto robić szumu :)
wirtualny pączek 0 kcal: http://www.paczekdlaciebie.pl/163192 
Ja zjadłam dziś 4 i mi dynda ile to kcal. Jutro też pewnie zjem ze 4. Normalnie nie jem więc się nie przejmuje :)
Po co te pączki... :D Przecież za tyle kcal to można zjeść coś bardziej wartościowego, a po pączku człowiek zaraz głodny, cukier się podwyższa... :)

Suri91 napisał(a):

Po co te pączki... :D Przecież za tyle kcal to można zjeść coś bardziej wartościowego, a po pączku człowiek zaraz głodny, cukier się podwyższa... :)

Dla przyjemności

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.