Temat: Ile kosztuje tuńczyk w puszce?

wiem dziwne pytanie...

ale dziweczyna przed chwilą zapytała o sałatkę z tuńczyka a mnie naszla ochota...

Mam jednak około 12 zł drobnych nie chce "pozyczać od mamy z szufladki"

Za 12 mam kupić 2banany jog naturalny i czekoladę gorzka na koktajl To pownno być około 7zł

Więc zostaje 5- straczy  czy "pożyczyć'

 

ta..dziwne pytanie wiem o tym

Ok..dzięki..

przeceniłam wartośc bananow a czekolada Wedla gorzka w promocji była więc załapałam się na tuńczyka za 6 zł...

 

Ps. Biedronka za daleko :D

rozdrobniony to wydatek ok. 4 zł, a ten w kawałkach jest lepszy ale i droższy :c
ja za 3 kupuje w kawalkach

kamamm napisał(a):

ja za 3 kupuje w kawalkach


w oleju czy sosie własnym/ wodzie? w jakim sklepie? jaka firma?

iwona124 napisał(a):

kamamm napisał(a):

ja za 3 kupuje w kawalkach
w oleju czy sosie własnym/ wodzie? w jakim sklepie? jaka firma?


w sosie wlasnym, albo w wodzie, zalezy na jaki mam ochote:P kupuje w netto lub tesco,firmy nie pamietam:)

kamamm napisał(a):

iwona124 napisał(a):

kamamm napisał(a):

ja za 3 kupuje w kawalkach
w oleju czy sosie własnym/ wodzie? w jakim sklepie? jaka firma?
w sosie wlasnym, albo w wodzie, zalezy na jaki mam ochote:P kupuje w netto lub tesco,firmy nie pamietam:)

tuńczyk w wodzie i w sosie własnym to to samo !!

iwona124 napisał(a):

kamamm napisał(a):

iwona124 napisał(a):

kamamm napisał(a):

ja za 3 kupuje w kawalkach
w oleju czy sosie własnym/ wodzie? w jakim sklepie? jaka firma?
w sosie wlasnym, albo w wodzie, zalezy na jaki mam ochote:P kupuje w netto lub tesco,firmy nie pamietam:)
tuńczyk w wodzie i w sosie własnym to to samo !!


haha no fakt, sorry,ale dzis nie kontaktuje i stąd ten błąd:P
Kiedyś tuńczyk był do 3zł, teraz 4 z hakiem, ehh.
W Biedronce sałatkowy można kupić za 2,99 bodajże.
Pasek wagi

Artekm napisał(a):

W Biedronce sałatkowy można kupić za 2,99 bodajże.


Tylko sałatkowy to paskudztwo, którego nawet kot nie chce jeść ;) Tuńczyka w kawałkach za mniej niż 4 zł raczej nie dostaniesz, chyba że jakieś promocje w dwu- albo trzypakach

© Fitatu 2005-25. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis stosuje zalecenia i normy Instytutu Żywności i Żywienia.